Мені було сказано, що новий чоловік проти мого спілкування з дитиною. Тепер у дитини новий тато!

Якось я не зміг поїхати у відпустку. Поїхала дружина з дитиною. У неї стався курортний роман з іноземцем на 12 років молодшим. Вона вирішила, що зустріла своє єдине кохання.

Наш вісімнадцятирічний шлюб розпався з її ініціативи. Було багато брехні і в результаті цілком цивілізоване розлучення.

Дочка вирішила залишитися з матір’ю. Але було домовлено, що нашому спілкуванню перешкод не буде. Я забиратиму на канікули, брати в поїздки, телефонуватиму.

Колишня дружина виходить за того принца заміж. Вони їдуть із дочкою жити до нього. Але все далі пішло не так, як домовлялися. Мені було сказано, що новий чоловік проти мого спілкування з дитиною. Тепер у дитини новий тато!

Пройшло 4 роки. Я оговтався, налагодив своє життя та побут. Спорт, робота, романи, сильно піднявся у бізнесі. Вчора мені зателефонувала ридаюча теща, сказала, що колишня дружина повернулася.

Виявляється, що півроку тому. Вже тут народила дитину від нового чоловіка та подала на розлучення з ним.

Теща пояснила, що вона помилилась. Він її бив, зраджував і витягнув гроші, які вона отримала після розлучення за спільний бізнес.

Нині вона намагається їх повернути. Колишня дружина має величезні проблеми зі здоров’ям (не буду вдаватися в деталі). Потрібні гроші. Їсти їм нічого, пенсії тещі та моїх аліментів не вистачає. Тепер вони хочуть, щоб я спілкувався з дитиною та допоміг фінансово!

Цинічно з їхнього боку. За 4 роки дитина стала вже чужою. Наше спілкування заблокували. І я для дочки вже чужий дядько. Одужає колишня чи ні, вже не мої проблеми. Я не хочу влізти в це знову.

Думаю зателефонувати та сказати, що спілкуватися не хочу, допомагати теж. Якщо її не стане, то дитину заберу та підніму.

Вона зробила власний вибір. Ну, і ще одна причина є. Думаю мені буде дуже боляче бачити колишню дружину і дитину, яка стала чужою.

You cannot copy content of this page