Мені хочеться переконати цю дівчинку та її батьків, сестру, щоб вони залишили дитину

Моя пацієнтка незаміжня, їй 25 років. Страждає косметичним дефектом на обличчі (оперована заяча губа, широкого спектру ще й плями на обличчі), але вона гарна, чуйна дівчина.

Вчора дізналися про її вагітність (16 тижнів). Вся її сім’я в шоці пропонують зробити переривання але за медичними показаннями вже не можна.

Її сестра, теж незаміжня, живуть разом, і вона наполягає на цій процедурі. Я намагалася пояснити, що термін великий, якщо вона не зможе вийти заміж, вона не залишиться одна, у неї буде син.

Сестра каже, що вони бояться ганьби, людської поголоски. У наших краях ця справа нечувана, щоби незаміжня дівчинка народила.

Сама вагітна дівчина поки що не знає, як вчинити, вона ще не відійшла від шоку. Про батька дитини толком нічого сказати не може, можливо, він просто скористався її наївністю та простотою.

Колега радить мені не втручатися. А мені хочеться переконати цю дівчинку та її батьків, сестру, щоб вони залишили дитину. Чи справді може краще не втручатися, щоб потім не залишитися винною?

You cannot copy content of this page