Мені стало так гидко. Всю пристрасть і бувше кохання як рукою зняло

Кілька років тому я прийняв рішення познайомити свою дівчину з батьками та друзями, і все б нічого, навіть мої батьки, люди з своїм норовом і натиском, але і ті прийняли як належне моє рішення.

Рівно до тих пір, поки я не познайомив її зі своїми друзями, от тоді то в мене життя і перевернулося.

Вечір майже добігав кінця, ми дуже гарно посиділи, коли я побачив, що моя дівчина почала звертати увагу на інших хлопців. В тому числі на одного з моїх друзів.

І саме цікаве, цю людину я вважав своїм близьким товаришем, тому попередив його, що якщо він не зрозумів, то є моя дівчина.

На що він відповів, що жінка має сама вибирати з ким вона хоче бути. Та Віка швидко перевернула все на жарт, і всю дорогу додому ми просто сміялися, хоча осад лишився дуже неприємний.

Згодом я зрозумів, що відносини дуже сильно зіпсувалися, тому що Віка почала з цим хлопцем активно розмовляти і спілкуватися. З тих пір пройшов майже рік.

І тут я дізнаюсь, що вони одружилися, у низ навіть дитина є. Мені щвісно шкода було, бо я кохав її надто сильно. Але тут я зустрічаю її на вулиці.

Віка попросила про зустріч, я думав щось важливе, а вона почала згадувати старі-добрі часи. А потім натякати на те, що добре було б все вернути.

Мені стало так гидко. Вся пристрасть і бувше кохання як рукою зняло. Так противно мені не було ще ніколи. Я просто зняв її руку з свого коліна і подякував Богові за те, що відвів від мене цю жінку.

You cannot copy content of this page