Мені страшно навіть уявити, що подруга може скористатися моїм рушником, мочалкою чи зубною щіткою. У мене дитина і ці проблеми мені взагалі не потрібні

Є у мене подруга, старша за мене на 12 років. Дружимо ми вже 9 років. Спочатку мені було з нею цікаво, вона мені здавалася легкою, позитивною людиною.

Мені було з нею весело і легко, до того ж, ми мали багато спільних інтересів і схожі погляди на багато речей. Ми з нею ділилися проблемами та підтримували одна одну у важких ситуаціях. Вона була мені як старша сестра.

Роки 3 тому подруга розлучилася з чоловіком. З того часу вона дуже змінилася. Стала активно знайомитись з різними чоловіками на сайтах знайомств, у соціальних мережах, на відпочинку, вступати у статеві зв’язки з різними чоловіками.

Практично щотижня вона мала нового партнера, потім з’явилася нав’язлива ідея – знайти собі чоловіка, який утримуватиме її довічно.

Усі розмови з подругою зводилися лише до однієї теми – інтим та чоловіки. Про якісь мої проблеми ми практично і не говорили, їй це було не цікаво.

Але коли у неї траплялися конфлікти з колишнім чоловіком (вони так і живуть під одним дахом після розлучення) або проблеми з недолугим сином, то я мала її вислухати і підтримати.

Спочатку я відчувала легке здивування, слухаючи її розповіді про те, наприклад, як вона озвучила своєму черговому залицяльнику ціну за ніч з нею, а він став торгуватися, мені стало просто неприємно це слухати, можна навіть сказати, що в мене це викликало огиду.

Такий спосіб життя і така поведінка для мене не є нормою. Поступово я почала розуміти, що ми з подругою різні і наші шляхи розходяться.

Близько року тому у подруги почалися проблеми зі здоров’ям. Спочатку проблеми з гінекології, потім цей вірус, а після нього проблеми із психікою.

Звичайно, їй стало не до чоловіків. У неї з’явилася нова нав’язлива ідея – на неї навели псування. Вона стала активно відвідувати різних екстрасенсів, думаючи, що екстрасенс помахом чарівної палички вирішить усі її проблеми.

На той час спілкуватися ми стали менше, в основному першою дзвонила вона. Живемо ми у різних містах та спілкуємося останнім часом лише по телефону.

При кожному дзвінку вона мене вантажить своїми проблемами, розмовами про псування, хворобами та діагнозами, а також безглуздими проханнями на кшталт: «Я тобі зараз скину своє УЗД, глянь пізніше, що означає мій діагноз, наскільки це небезпечно».

Я їй відповідаю, що я не розуміюся на медицині і що з цим питанням краще звернутися до лікаря, вона у відповідь: «Ну погугли в інтернеті, будь ласка».

Я кажу, що вона теж має інтернет і Google їй видасть ту саму інформацію, що й мені. Вона у відповідь: «Так я читала, але нічого не зрозуміла, ти ж розумна, краще розберешся».

Були також прохання «погуглити» призначені їй пігулки, почитати про них відгуки та інше.

Я чемно їй відмовляла, посилаючись на зайнятість (я і справді дуже зайнята людина). Нещодавно вона мені дзвонить і заявляє, що знайшла гарного екстрасенса в моєму місті і планує приїхати пожити в мене пару днів, щоб його відвідати (одного сеансу буде недостатньо, а щоразу кататися з іншого міста накладно).

Тобто вона не питає, чи не проти я, щоб вона у мене пожила, а каже, що хоче у мене пожити!

Я не готова її приймати в гостях із кількох причин. По-перше, мені стало з нею некомфортно і спілкування з нею, її зацикленість на собі та своїх проблемах і постійне ниття мене тяжить.

По-друге, я не впевнена в тому, що вона не має жодних венеричних захворювань (за її розповідями, з усіма партнерами у неї був незахищений інтим), а деякі інфекції можуть передаватися побутовим шляхом.

Мені страшно навіть уявити, що вона може скористатися моїм рушником, мочалкою чи зубною щіткою. У мене дитина і ці проблеми мені взагалі не потрібні.

По-третє, подруга дещо нахабна і може, наприклад, без запиту взяти і поїсти дитячі солодощі (вона не бачить у цьому нічого поганого, ми ж друзі).

Минулого року вона приїжджала на день народження моєї доньки та незаплановано залишилася ще на 5 днів (теж екстрасенса відвідувала).

Її присутність завдала мені багато незручностей та дискомфорту, я ледве видворила її. Вона ще й чоловіка якогось хотіла привести до мене в квартиру, але я не дозволила.

У ночівлі я їй чемно відмовила, пославшись на те, що цього дня їду до мами і приїду пізно. Але вона не здавалася і пропонувала свої варіанти виходу із ситуації — залишити для неї ключі від квартири у сусідів або взагалі скасувати подорож до мами.

You cannot copy content of this page