Моя дочка користується своєю молодістю та красою, щоб тягнути гроші з хлопців та чоловіків

Днями я залізла у планшет дочки. У мене були на це причини. Там я знайшла обліковий запис, з якого вона спілкується в одній із соціальних мереж.

Прочитавши листування з безліччю користувачів хлопців, я була в жаху. Виявляється, що моя дівчинка зустрічається з чоловіками, але я ніяк не могла зрозуміти, які цілі мають ці зустрічі. Я дуже злякалася, адже моїй доньці лише вісімнадцять років.

Свою єдину дочку я з дитинства виховувала у коханні та турботі. Ми з батьком нічого не шкодували для неї: найкращий одяг, гарна школа та інститут оплатили, який вона сама обрала. Їй захотілося займатися дизайном – будь ласка. Зараз вона студентка першого курсу.

Останнім часом я помітила нові прикраси у моєї доньки та дорогий одяг. У неї з’явилася брендова сумочка, яку ми не купували. Вона перестала просити кишенькові гроші.

Це викликало в мене занепокоєння, і я спитала її, в чому справа. Дочка сказала, що зустрічається з багатим хлопцем, який забезпечує її та купує їй подарунки. Я звичайно  рада була за дочку, але тепер, коли побачила листування з багатьма чоловіками, стала сумніватися.

Спочатку я вирішила поговорити з дочкою і не говорити батькові нічого. Просто наш тато дуже ревно ставиться до всього, що стосується поведінки доньки.

Для чоловіка вона ще його маленька дівчинка. Я чекала, коли прийде донька з інституту. Коли вона повернулася, я довго не могла розпочати розмову. Я страшенно боялася, що можу почути.

Обідаючи, я сказала, що взяла її планшет, щоб пошукати своїх однокласників у соціальній мережі та відкрилася її сторінка. Вона напружилася. Я сказала, що мене налякали ті повідомлення, і попросила її пояснити і заспокоїти мене.

Дочка почала дорікати мені, що я влізла в її життя, що так не можна. Я погодилася з нею і вибачилася за свій вчинок, але я була наполеглива і чекала на пояснення.

Тоді моя дівчинка сказала, що нічого поганого у її вчинках немає. Вона знайомиться з хлопцями, ходить із ними на побачення. Вони дарують їй подарунки, але коли вони хочуть від неї серйозних стосунків, то вона розлучається з ними і знаходить іншу «жертву».

Я була в шоці. Мене тішило, що це не те, чого я боялася, але ця правда мене турбувала не менше. Виходить, моя дочка користується своєю молодістю та красою, щоб тягнути гроші з хлопців та чоловіків. Це не прийнятно.

Я так і сказала дочці, а вона не розуміла, чому мене це так засмутило. За її словами, вона лише спілкується з ними, а подарунки та гроші, які вони їй дають, це їхня ініціатива.

Її нічого не зобов’язують ці зустрічі. Але дочка ще така молода і не знає чоловіків. Невже вона і правду думає, що її обдаровуватимуть дорогими речами просто так.

Я не знала, як її вберегти, захистити і переконати припинити таке проведення часу. Тож поговорила з чоловіком. Він дуже розлютився, лаяв дочку. Я сто разів пошкодувала, що розповіла чоловікові. Адже знала, що не варто.

Ось що тепер мені робити? Зважаючи на все, дочка не прислухалася до мене і продовжує морочити голову хлопцям. Я дуже боюся, що це доведе її до біди. А як на неї вплинути, я не знаю.

You cannot copy content of this page