Може вона дійсно надіється знайти коханого, а тут я зі своїм коханням

Мені скоро 40, я не одружений але дуже хотів би мати свою сім’ю. Так сталося, що я єдиний син у матері, і незважаючи на те, що вона ще досить молода, вона вже не може піднятися.

Мені доводиться за нею доглядати. Ми маємо великий будинок але в СМТ. Колись, це місце процвітало і було веселим, були дискотеки, магазини, школи і садочки.

Після воєнних дій останнього часу тут мало хто лишився. Я працюю віддалено і маю непогані гроші, для мене тільки треба інтернет і кілька годин вільного часу в день.

І тут нещодавно в наше містечко приїхала жінка з дитиною. Враховуючи те, що молодих чоловіків тут немає, мені довелося їй допомагати то дах підлатати, то паркан підремонтувати.

Вона весела, гарна, молода. Дитинка в неї, хлопчик 3 рочки. Теж працює віддалено репетитором якоїсь іноземної мови, я так розумію на життя вистачає.

Але справа в тому, що я ніколи нічого не чув про її чоловіка. Знаю тільки, що він атовець, зник в одному з сід неподалік от вона і перебралася зі столиці, а раптом знайде.

І тепер не знаю я чи варто мені до неї проявляти увагу, чи вона така зі всіма може привітна. Може вона дійсно надіється знайти коханого, а тут я зі своїм коханням.

You cannot copy content of this page