Ми разом читаємо повідомлення дівчат, сміємося над ними та їх нахабством, їхніми спробами спокусити мого чоловіка

До зустрічі зі мною мій чоловік був справжнісіньким бабійом. Постійно знайомився з дівчатами і майже щовечора приводив нову дівчину додому ночувати.

Були в нього й стосунки з однією незмінною дівчиною. Щось там у них не склалося і вони розлучилися. Але, як він каже, то було не справжнє кохання.

Коли ж чоловік зустрів мене, це було кохання з першого погляду. Ми побралися, живемо щасливо, у нас діти, все гаразд.

Але іноді трапляються кумедні моменти. Зокрема, в минулому було кілька дівчат, які були закохані в мого чоловіка. І вони всі ніяк не можуть вгамуватися, пишуть йому в соцмережах і на телефон.

Поздоровляють його зі святами, нагадують про минуле, натякають, що непогано було б зустрітися, питають, як йому живеться зі мною.

Чоловік, коли ми одружилися, розповів мені про себе все начистоту. І я знаю про всіх його дівчат і про всі його стосунки. Нікого з них він не любив, з тими, хто йому зараз пише, у нього були або випадкові зустрічі на одну ніч, або дуже короткі стосунки (інтим і кілька побачень).

Чоловік — людина віруюча і вірна, його дуже дратують ці дівчата, які пишуть і на щось сподіваються, хоча він одружений чоловік та батько наших дітей.

Але як ввічлива людина, він нагрубити не наважується, просто відповідає, що щасливий у шлюбі, розповідає про мене та дітей, і інтерес писати йому у дівчат поступово зникає.

Зі мною чоловік ділиться усіма своїми проблемами, показує завжди і ці листування. Ми разом читаємо повідомлення дівчат, сміємося над ними та їх нахабством, їхніми спробами спокусити мого чоловіка.

Іноді буває, що я сама заходжу на сторінку чоловіка на його прохання і щось відповідаю цим дамам від його імені.

Я не знаю, на що сподіваються ці дівчата. Особливо мене дивує одна з них, з якою у чоловіка і стосунків не було. Деякий час вони працювали разом, а потім вона почала бігати за моїм чоловіком, зізналася йому в коханні, він їй відмовив бо в нього вже була я, і тому, що вона йому не подобалася.

Ця дівчина вже й заміж вийшла, і діти у неї, а вона все написує моєму чоловікові щорічно. Якби вона знала, як ми з неї сміємося, мабуть, не стала б так старатися. І що їй потрібно?

У неї вже своя сім’я. Не може вона досі любити мого чоловіка, адже минуло вже багато років з останньої їхньої зустрічі. Не вірю я, що так сильно вона його любила і страждала.

Хочу сказати, що справді буває, що чоловік щасливий у шлюбі та зберігає вірність своїй коханій дружині.

А ось такі спроби сторонніх дівчат наздогнати поїзд, що давно виїхав, виглядають смішно і мені їх шкода. І ніколи не варто забувати, що чоловік цілком може висміяти вас із дружиною, коли пишете йому.

You cannot copy content of this page