Ми з дружиною розлучилися, вона вийшла заміж вдруге, але через рік ми знову почали зустрічатися зовсім не заради дружніх розмов

Ми з Алісою прожили разом 3 роки. Перший був романтичним, другий був наповнений притирання. А до кінця третього ми вирішили, що далі краще жити порізно.

Незабаром після загсу я дізнався, що вона почала зустрічатися з іншим чоловіком. А через 3 місяці вона вийшла за нього заміж. У мене ж нікого не було.

Ніде правди діти. Незважаючи на документ про розлучення, я все одно не міг так просто забути Алісу. Я регулярно заходив на її сторінки в соцмережах і перевіряв, як вона живе. Так я і дізнався про її нового чоловіка.

Виглядала вона щасливою. Чоловік був трохи старший за мене, заможний і солідний, а вона все така ж гарна. Він возив її на якісь острови, забезпечував хороше життя і регулярно закидав подарунками від відомих брендів. Принаймні, складалося таке враження по її Інстаграму.

Я був дуже здивований, коли раптом мені прилетіло від неї повідомлення.

“Вітання! Як справи?”

З цього почалося наше листування. Аліса розказувала про своє життя, і воно виявилося таким, як я її уявляв. А я розповідав їй про те, що поки нікого не зустрів, що живу в нашій двокімнатній квартирі і подумую завести папугу. Це її потішило, і в якийсь момент ми домовилися зустрітися в кафе. Посидіти по-дружньому.

Я прийшов на 10 хвилин раніше узгодженого часу. Замовив нам кави і став чекати. Вона приїхала на таксі. Червона повітряна сукня, чорні туфлі, сонячні окуляри. Я вже й забув, коли востаннє бачив її. Ми обнялися і сіли за столик. Було дуже мило. Ми базікали і сміялися. Як раніше. У якийсь момент ми немов забули, що вже не одружені …

А в кінці цієї зустрічі ми опинилися у мене. Сам не розумію, як так вийшло, але я був радий, що Аліса була поруч зі мною. Через 2 дні ми знову зустрілися, і знову опинилися у мене. А потім ще одна зустріч і ще. Ми з нею зустрічалися 2 рази на тиждень.

Коли я запитав у неї, чому вона зраджує своєму чоловіку зі мною, Аліса зізналася. Вона до цих пір любить мене. Але я не можу задовольняти всі її потреби, тому вона вирішила, що варто припинити відносини. Але ж вона ж їх і відновила.

– А свого чоловіка ти не любиш?

– Він милий і надійний. Мені більшого не треба.

Мені добре з Алісою. Але статус наших відносин мене не влаштовує. Хоч я і скучив за дружиною, сумніви не дають мені бути щасливим. Я не можу зрозуміти, хто я для неї. Просто розвага або Аліса дійсно не може примиритися зі своїм вибором? Якщо вона мене використовує, то потрібно припиняти все це, поки вона мене не кине. Якщо вона сумнівається в своєму щасті зі своїм нинішнім чоловіком, то потрібно … Я навіть не знаю, що робити.

You cannot copy content of this page