Ми з старшою дочкою домовилися, що про наш секрет ніхто не дізнається

Хочу поділитися своєю історією, для того, щоб люди прийшли до тями, і почали розуміти, що багато в чому вони не праві, перш ніж засуджувати когось, щоб подумали, що ситуації в житті бувають всякі.

Почну з того, що мені 45 і я маю 2 дітей, старшій доні зараз 24, молодшій 9. Різниця в віці колосальна. Чоловік від мене пішов 9 років тому, не витримав цього.

Ми пережили і бідність, і людську жорстокість. Багато хто казав, навіщо народжувати, якщо не маєш змоги підняти на ноги.

Був час, коли моїй дитині не було чого вдягти в школу, мене засуджували тому, що старша донька сиділа з немовлям, коли її однолітки ходили на дискотеки.

Та ніхто не знав що робилося тоді, в серці матері і бабусі. Саме так. Справа в тому, що моя менша донька -моя онука.

Коли Раїса, старша, вперше пішла на дискотеку її опоїли і скористалися нею. Зовсім скоро ми дізналися, що вона носить дитину під серцем.

Дівчині тоді було 15. Мій чоловік сказав, щоб вона йшла туди, звідки принесла цього виродка. Це було жорстоко. Лікарі сказали, що робити переривання пізно, а якщо і зробити, то наслідки погані, дітей більше не буде.

З горем навпіл Рая доносила Риту. Народжувала в кінці серпня. Ні однокласники, ні хто інший нічого не дізналися.

Через знайомих оформили так, що це моя дитина. І в 36 я стала бабусею, а офіційно – мамою вдруге. Було важко, але я не дала моїм дівчаткам піти по світу.

Чоловік пішов, туди де легше, до своєї мами. Рая сиділа з Ритою, поки я працювала в 2-3 зміни і падала з ніг. Тепер я щаслива мама і бабця.

Ми з старшою дочкою домовилися, що про наш секрет ніхто не дізнається, а я взяла з неї обіцянку, що вона буде допомагати своїй “сестрі”. Тому, перш ніж казати, що мати народжує ради грошей, чи дитя нагуляне, бо чоловік покинув, подумайте. Чужа сім’я – темний ліс.

You cannot copy content of this page