Минуло вже кілька днів, а йому абсолютно не цікаво де я, що я, як я. Він навіть не спробував вибачитися, бо не відчуває своєї провини…

Ми зустрічаємося вже деякий час. Начебто все було добре. Я, щойно його побачила, одразу зрозуміла: ось він, чоловік моєї мрії. Перший час була просто казка. Ми були постійно разом. Гуляли, відпочивали.

Він був уважний, ніжний, весь був такий позитивний – просто ідеальний чоловік, але поступово я стала помічати, що він дуже багато п’є. Жоден вечір не минає без стаканчика.

Іноді він навіть може пити кілька днів. Потім я помітила, що він курить. І просто вже відкрито. Я пробувала з ним поговорити, але він переводить тему розмови. А тут якось сиділи в кафе.

Повз проходили три дівчини. Він почав їм говорити, що вони дуже красиві, а що я була поруч, його це взагалі не збентежило. Потім він усе робив компліменти офіціантці. Мені було дуже неприємно.

Коли ж він помітив, що в мене пропав настрій, почав цікавитися. Я йому спробувала пояснити, що мені це було неприємно. На що він відповів, що це був лише жарт. Усі ж посміялися… крім мене.

У підсумку я психанула і поїхала, а він так і не зрозумів, чому я образилася. Минуло вже кілька днів, а йому абсолютно не цікаво де я, що я, як я. Він навіть не спробував вибачитися, бо не відчуває своєї провини.

Я ж почуваюся ображеною і приниженою, а я його дуже люблю і не знаю, що мені робити. Я дуже за ним сумую, але прекрасно розумію, що далі може бути гірше. Що мені робити?

You cannot copy content of this page