Історії про дружбу

На одному з таких розпродажів я помітила чудернацьку ляльку. Я досі не можу пояснити, чому я тоді її купила. З того часу це стало фактично моїм хобі

Я не так давно переїхала жити в Канаду. Мені довелося прийняти це рішення. В новій країні я опинилася в скрутному становищі – нове суспільство, мова, яку я погано знаю, відсутність друзів, роботи чи житла. Моїх заощаджень вистачило, щоб винайняти маленьку квартирку в маленькому містечку.

Я досить швидко знайшла аж дві роботи – мила посуд в місцевому кафе та мила підлогу в перукарні. Заробленого ледь вистачало, тому я стала постійним гостем на різноманітних домашніх розпродажах. Тут можна було купити задешево меблі та техніку в хорошому стані, які вже були більше не потрібні їх власникам.

На одному з таких розпродажів я помітила чудернацьку ляльку. Я досі не можу пояснити, чому я тоді її купила. З того часу це стало фактично моїм хобі. Я дізнавалася, де та коли буде гаражний розпродаж і шукаю серед непотребу щось цікаве.

За декілька місяців моя колекція виросла. Мені не було де все зберігати, тому домовившись з сусідами, я почала все виставляти на газоні біля дому. І ви не повірите, але це привернуло увагу як місцевих, так і ЗМІ. Тепер я маю власну галерею чудернацьких виробів та іграшок, що приносить мені непоганий заробіток, а також новин друзів, які допомагають мені призвичаїтися в новій країні.

Вам також має сподобатись...