Надумав розлучатися з дружиною, а вона заявила, що чекає дитину

Перша справжня закоханість завжди сильна. Незалежно від віку людина втрачає голову і готова перевернути своє життя заради кохання. Так сталося під час зустрічі Тимофія і Карини.

Вона була молодша за нього всього на пару років, розлучена і з дитиною. Але Тимофія це не бентежило. Адже він все ще був у шлюбі з Ольгою.

Вони одружилися, як тільки Тимофій повернувся з армії, а через рік у них народилася дочка. Так вийшло, що одружився він навіть не стільки від любові, скільки через бажання стати самостійним. А що як не брак робить чоловіка самостійним членом суспільства.

Та й до того ж вибір виявився цілком вдалим. Ольга красива, господарство веде добре, за дитиною дивиться, ніколи не «пиляє» і завжди прислухається до його думки. Але це не любов, і Тимофій усвідомлював це.

Зараз, коли його серце належало іншій жінці, він без зволікання повідомив Ользі про своє рішення розлучитися.

Він очікував сліз, благання і відчаю в очах. Але замість цього вона постояла хвилину і відповіла:

– Мені треба подумати.

У той же день він зібрав речі і пішов. Через тиждень вони поговорили по телефону. Дружина була згодна на розлучення. Але у неї було одне прохання.

– Тім, залиш нам з дочкою квартиру. Це все, про що я прошу.

– З якої це радості? – обурився Тимофій. – Спільно нажите ділиться навпіл між подружжям.

Ольга просила подумати про дочку і про її майбутнє. Якщо вони зараз втратять квартиру, їм з дочкою-підлітком доведеться шукати житло і змінювати все. Невже він хоче цього?

На це Тимофій відповів, що квартиру він майже всю оплатив сам і закону вирішувати, кому нею розпоряджатися. Звиклий до послуху дружини Тимофій не сумнівався, що все пройде за його планом.

Але незабаром виявилося, що його дружина-тихоня не така вже й проста. Ольга пішла в суд і продемонструвала довідку про те, що вона вже 2 місяці як в положенні.

Ця новина не тільки засмутила Тимофія, а й викликала бурхливу реакцію всієї родини. Кожен родич вважав своїм обов’язком висловити свою думку і наставити розлучається на шлях істинний.

Батьки Тимофія порадили йому не поспішати з квартирою. Нехай дитина народиться, а там далі видно буде. Те ж саме порекомендував і адвокат, додавши, що можна буде зробити тест на батьківство.

Карина не мала ніякого інтересу до майна нового коханого. Вона готова була бути з ним і без квартири. Але все ж час від часу вона радила Тимофію віддати Ользі квартиру.

– Уяви як їй важко буде з двома дітьми. Навіщо погіршувати ситуацію? Адже бачиш, що вона має намір боротися до кінця.

У якіст моменти Тимофій і правда був готовий піти на поступки, але потім він почав думати. А що буде, якщо у них з Кариною не складеться? Іншого свого житла у нього немає, а до батьків він не поїде. Чому він повинен віддавати те, що належить йому?

Треба сказати, що сама поведінка Ольги його обурювала. Як жінка, яка раніше слова проти не могла сказати, раптом почала йому перечити? Певною мірою він вважав це зухвалістю з її боку.

Але потім, думаючи про дочку і ненароджену дитину, він знову остигав. Його батько пішов, коли Тимофію було 10 років, і той прекрасно розумів, як будуть почувати себе його діти.

Коли народився малюк, він уже був готовий написати дружині про квартиру, як раптом він дізнався, що дитині вже дали ім’я. Це подіяло на нього як удар. Чому не запитали його думки?

Тимофій зажадав тест ДНК. Він виявився негативним, а значить дитина була не його. Ольга все не переставала його дивувати.

У підсумку квартиру продали, а виручені гроші поділили. Зараз Ольга з двома дітьми живуть у її батьків, а Тимофій з Кариною чекають поповнення в їхній новій родині.

You cannot copy content of this page