Не можу не їсти зайвого, навіть заради коханого

Скільки себе пам’ятаю, все життя я була пампушкою. Так склалося, що фігурою я пішла в маму.

У дитинстві зайва вага практично не завдавала незручностей. Я почувала себе цілком комфортно у своєму тілі. Тож навіть злісні жартування однокласників не могли змусити мене задуматися про схуднення.

Однак у міру дорослішання до кількох коментарів щодо моєї зовнішності почали додаватися й інші проблеми. Наприклад, незручність при виборі одягу, а також конфлікти у стосунках із хлопцями.

Щоразу, починаючи зустрічатися з тим чи іншим хлопцем, я була впевнена в тому, що він приймає мене і любить таку, яка я є. Але за підсумком мої обранці всі, як один, ставили мені найжорстокіший ультиматум: або я позбавляюся зайвих кілограмів, або ми розлучаємося.

Мені доводилося дотримуватися найсуворіших дієт, через які я мусила потім вирішувати ще й проблеми зі здоров’ям. Я витрачала весь свій вільний час на завзяті тренування, щосили намагаючись змінитися на краще заради кохання. І зрештою вимагала неймовірних результатів. Але навіть після всіх моїх титанічних зусиль стосунки незабаром завершувалися.

Схуднувши, я розуміла те, що чоловікові, що знаходиться поруч зі мною, не важливо ні моє самопочуття, ні мій моральний стан. А впоратися з образою я могла лише заїдаючи її.

Так усе тривало сім років. Я знову будувала стосунки, знову худіла і знову набирала вагу, а потім втрачала тих, заради кого намагалася змінитись.

Лише нещодавно мені вдалося усвідомити глибинну причину своєї проблеми. Щоразу я вибирала когось іншого, а не себе. Щоразу я змінювалася заради кохання іншої людини, не будучи готовою до будь-яких особистісних змін. Адже замість цього мені потрібно було лише самій прийняти себе і полюбити.

Прислухавшись до свого внутрішнього голосу і усвідомивши, що проблема не в тому, скільки я важу, а в тому, як до цього ставлюся, мені вдалося стати по-справжньому впевненою в собі жінкою.

А потім вдалося і знайти кохання свого життя. 17 лютого ми святкуватимемо третю річницю весілля. І сказати, що три роки цих стосунків були найкращими у моєму житті — нічого не сказати. Я дуже щаслива!

You cannot copy content of this page