Обурення чоловіка, що працює, за яким не миють тарілки жінки вдома

На останніх місяцях вагітності моя дружина запропонувала пожити у її матері під час декретної відпустки. Алла сказала, що нашу квартиру можна буде здавати, щоб заробити зайву копійчину. Та й з дитиною допомога точно знадобиться.

Ця ідея здалася мені непоганою, адже теща жила одна у двокімнатній квартирі і була не проти.

Однак через місяць спільного проживання наше життя почало перетворюватися на справжнє пекло. Галина Іванівна вийшла на пенсію та весь час проводить удома. Кожен божий день вона розповідає нам, як треба жити та виховувати дитину.

Вона схиблена на чистоті і помічає буквально кожну порошинку. Тому якщо теща бачить хоча б найменший безлад, починається скандал. Я намагаюся зайвий раз у перепалки не лізти, але ситуація загострюється.

Днями я прийшов з роботи дуже пізно, повечеряв наодинці і залишив після себе немиту тарілку. Ранок почався з жахливих криків про те, що в раковині лежить брудний посуд. Галина Іванівна волала на всю квартиру, назвала мене нечупарою і сказала, що зі мною неможливо жити.

І тут я не витримав. На емоціях назвав тещу істеричкою, яка схиблена на чистоті. А потім випалив:

«Я єдина людина, яка працює у цій сім’ї. Невже так складно просто помити мою тарілку без скандалу? Окрім мене, всі інші постійно сидять удома. У вас є совість? Щодня я працюю як проклятий, щоб прогодувати вас!»

Галина Іванівна обімліла, а в кімнату вбігла моя дружина і сказала, що я розбудив нашу дитину. А потім Алла прошипіла:

«Ти ж знаєш, як мама любить порядок! Ось складно було помити цю трикляту тарілку?»

І ось тут я обомлів. Думав, дружина підтримає мене. Адже ситуація просто абсурдна. Але зрештою я ще й винним виявився. Роздратований до неможливості, я пішов на роботу. Не знаю, скільки ще витримаю.

Я і так беру будь-який підробіток, аби менше знаходитися вдома. Та й взагалі квартира тещі з натяжкою скидається на домівку. Жодного доброго слова там не почуєш. Вічно якісь претензії та невдоволення.

А ще Галина Іванівна постійно нагадує, що ми живемо у її квартирі. І що тепер? Я повністю оплачую комуналку, вирішую усі побутові проблеми. Невже я заслужив на таке ставлення? Будь ласка, поясніть мені, як налагодити контакт із тещею. Я просто не витримую!

You cannot copy content of this page