Оксана, ваш консультант мене застукала, і сказала що розповість все дирекції, мене на все місто “прославлять”

У нас на роботі почали пропадати цінні речі. Я працюю інструктором в басейні. Колектив у нас не великий, дружній, тому всі відразу подумали на новеньку.

Катя була досить закритою жінкою за 30. Та треба признати, що в формі вона ідеальній, ні одна спортсменка не змогла б пройти поруч і не задивитися на Катю.

Вона приходила, відпрацьовувала тренування і поспішала додому до сина. Всі розуміли, що їй треба гроші, адже вона сама піднімає сина.

Доказом було те, як одна з клієнток назвала Катю крадійкою, а в її шафі опинився вкрадений браслет. Катю звісно ж звільнили.

Мені її по-людськи було шкода. Я звертався до керівництва, пояснював, що цього не може бути, та мені дозволили, тільки в вигляді виключення провести власне розслідування.

Поки я опитував клієнток, і трішки поговорив з цією дівчиною, яка бачила як Катя краде, я зрозумів, що Тоня, ця дівчина, вона мені, словом, подобається.

Ну і почав залицятися до неї, а вона мене постійно уникала. Коли все ж я зрозумів, що і вона до мене не байдужа. Вона запросила мене на вечерю і сказала, що це наша остання зустріч.

Звісно мене це схвилювало, я закохався як хлопчисько. Тому почав випитувати що сталося. Вона розповіла: “Це я крала ті речі”…

Але навіщо, я щиро здивувався, а ще більше мене цікавило чому саме Катю вона підставила.

“Оксана, ваш консультант мене застукала, і сказала що розповість все дирекції, мене на все місто “прославлять”. Взамін на мовчання я мала підкинути Каті браслет і оббрехати її.

Повір мені, я пожалкував про це вже не раз, та й речі я потім підкидувала власникам назад. Таке у мене, хоббі, розумієш. Так я розвиваю моторику рук”.

Сповідь Тоні мене вразила і розізлила одночасно. Та ми разом розповіли все дирекції, Оксану вигнали, а Катя зовсім скоро стала нам рідною, адже вона хрещена мама нашої донечки.

You cannot copy content of this page