Ось мої доньки. 3 мої дівчинки, а ось мій чоловік, Юра, а ви, певно сплутали мене з кимось

-Мам, ну куди тобі ще народжувати, 43 роки, ти що зовсім глузд втратила? І от, батько проти, навіщо воно тобі, раніше треба було…

Діана ніяк не могла зрозуміти, чого її мати так вчепилася в цю вагітність. Діані вже 16, матері 43. В такому віці народжувати це взагалі не надто розумно.

На цьому фоні дівчата постійно сваритися, Діана доводила матір до істерики, а дівчина в свою чергу тікала з дому.

Досварилися до того, що батькові все це набридло і він пішов. Спочатку ночував на роботі, потім взагалі через місяць знайшов собі жінку і почав жити з нею.

В один прекрасний момент Леся пішла в жіночу консультацію, їй якраз було пора на облік ставати. І зустріла там свою доньку, Діану.

Вдома їх чекала серйозна розмова. Леся кричала ті самі страшні слова: “Куди тобі народжувати в 17, в такому віці народжувати це дурість, не буду я твою дитину глядіти”… І замовкла.

Леся розуміла, що це саме вона чула від дочки, і чим вона краще? Не дозволила Діані робити переривання, пообіцяла, що допоможе з дитиною, просила не губити крихітку.

Леся народила 5 серпня, Діана 10 вересня, в дочки малюк був недоношений. До року, поки Євочці виповнився рівно рік, Діана трималася. А потім заявила матері:

“Це ти хотіла дитину, ото тепер і виховуй, а я з батьком жити буду”.

З тих пір пройшло 3 роки. Діти Лесі ходять в садок, а сама жінка влаштувалася на роботу. Діана з батьком прийшли ввечері, напередодні Нового Року.

Довго дзвонили і стукали в двері. Їм відкрив чоловік років 40. Покликав Лесю, наче впізнав її колишнього і дочку.

-Любий, хто там, – долинуло з кухні. Леся підійшла до дверей з 2 дівчатами за руку. Очі Діани спустилися нижче, і вона побачила невеличкий животик мами. Леся спокійно запитала:

-Молоді люди, вам чого? -Мамо, вона вигнала нас із дому, мам, чому ти мовчиш, я ж твоя донька, він все таки ще твій чоловік…

Леся округлила очі і тихо, але впевнено сказала: “Ось мої доньки. 3 мої дівчинки, а ось мій чоловік, Юра, а ви, певно сплутали мене з кимось”.

You cannot copy content of this page