Особисто я проти Сашка нічого не маю, але ж і не хочеться молоду дівку біля людини, з м’яко кажучи обмеженими можливостями лишати

Хочу спитати поради в людей, які вже з такою ситуацією в своєму житті зіткнулися. Моя донька Оксана 3 роки тому вийшла заміж.

Сашко, її чоловік, мені дуже подобається як людина, я насправді дуже раділа за дочку.

Але тут стався нещасний випадок на будівництві де він працює і його привалило якоюсь балкою. Саме в цей день дочка дізналася що чекає на дитину.

Сашкові не стали поки нічого казати, щоб не хвилювати, адже він і так ледь не плакав, як почув вердикт лікарів, що не зможе ходити.

Оксана моя готова день і ніч біля нього сидіти, доглядати, горщики носити та апельсини тягати. Та відчуває вона себе не дуже добре, проблеми, токсикоз.

І от питає в мене поради чи лишати дитину, чи ні. Я переконую її, що підтримаю в будь якому разі, а сама думаю, їй всього 21, вона могла б ще собі знайти молодого і здорового.

Особисто я проти Сашка нічого не маю, але ж і не хочеться молоду дівку біля людини, з м’яко кажучи обмеженими можливостями лишати.

А вона плаче, каже Сашкові сказали дітей не буде вже, хоче наче б то зберегти дитину. Я й не знаю як краще, з дитиною і “особливим” чоловіком на руках, вона ж така молода ще.

You cannot copy content of this page