Остаточно я заспокоїлася, коли отримала офіційне розлучення

Я була заміжня 5 років, останній рік з яких був схожий на тортури. Мій чоловік був дуже вимогливим, з будь-якого приводу підвищував на мене голос. Я терпіла, бо любила його. Але з кожним днем ​​виносити його характер було все складніше і складніше.

Ранок починався не зі вітання, а з його похмурого:

«Де сніданок?»

Те ж саме чекало мене ввечері, коли я приходила з роботи. Ні про яку романтику і мови не йшло. Будь-які прояви любові Гриша називав телячими ніжностями, так що я вже давно забула, що таке обійми і поцілунки чоловіка.

Одного разу я прийшла додому раніше звичайного. Начальниця відпустила мене, тому що я погано себе почувала. Мабуть, пересиділа під кондиціонером. Гриша здивувався, що я прийшла так рано. Було видно, що він чимось стурбований.

«Коханий, зроби мені чаю з лимоном, будь ласка. Відчуваю себе жахливо », – тихенько попросила я.

Чоловік не відповів і пішов на кухню. Минуло півгодини, як він зайшов до кімнати і почав кудись збиратися.

«Гриша, чаю б випити, дуже погано», – ще тихіше сказала я.

«Сама зробиш, не зламаєшся!» – чоловік був у своєму репертуарі.

Мені було дуже прикро, але лаятися з Грицем було марно. Через якийсь час я заснула, а потім мене розбудив голос чоловіка, що доноситься з передпокою:

«Котик, сьогодні не вийде, вона вже вдома. На вихідних з нею посварюся – поїдемо на дачу! »

Спочатку я не повірила своїм вухам, схопилася з ліжка і через щілину в дверях подивилася, що там відбувається. Там стояв мій чоловік і якась висока брюнетка у міні-сукні. Вона обіймала Гришу і дозволяла собі інші вольності, про які я навіть згадувати не хочу.

В той момент пазл в моїй голові почав складатися. Чомусь я відразу згадала, як Гриша часто затримувався на роботі, їхав до мами в гості, хоча раніше ніколи цього не робив. Виходить, він уже давно зраджує мені. І його дивну поведінку, манеру спілкування – зрада все пояснювала.

Мені було боляче, але я постаралася відразу взяти себе в руки. Повернулася в ліжко і нічого не сказала Гриші. Вночі мені не спалося, я думала, як вийти з цієї ситуації. На ранок чоловік прокинувся і побачив, що я до сих пір лежу в ліжку:

«Ей, ти чого валяєшся ?! А хто сніданок готуватиме? »

«Їжа в холодильнику, сам приготуєш. Здається, не безрукий! » – моя відповідь шокувала Гришу, але він нічого не відповів, мовчки зібрався і пішов на роботу.

Ну а я почала втілювати в життя свій божевільний план. Квартира належала мені, тому першим ділом я подзвонила майстру і попросила поміняти дверний замок.

Потім я зібрала всі речі чоловіка, навіть техніку, яку він купував. Виставила все в коридорі і спокійно зайнялася своїми справами. Увечері, коли прийшов Гриша, я сказала, що подам на розлучення сама. А він нехай вимітається з моєї квартири.

Шок! Він зробив вигляд, що не розуміє, що відбувається. А коли я ще раз сказала, що не хочу його більше бачити, відповів:

«Ти ще на колінах будеш просити у мене вибачення, невдячна!»

Пф, звичайно! А що він ще міг сказати?

Остаточно я заспокоїлася, коли отримала офіційне розлучення. Не повірите, стало так легко відразу. Я ніби позбулася важкого вантажу, який заважав мені жити. Шкодую тільки про те, що так довго терпіла витівки Гриші і закривала очі на те, як він себе зі мною вів. Не робіть так ніколи!

You cannot copy content of this page