Пенсіонерка із села Мотижин Бучанського району Київської області понад два тижні повідомляла місцерозташування російських загарбників для ЗСУ

На Київщині 70-річна бабця була розвідником для ЗСУ. Жінка допомогла виявити та ліквідувати десятки техніки агресора.

Пенсіонерка із села Мотижин Бучанського району Київської області понад два тижні повідомляла місцерозташування російських загарбників для ЗСУ.

Пішки з кілька кілометрів вона ходила до місця, де вони переховувалися, та здавала позиції, фотографувала, рахувала кількість та розповідала це все по телефону синові.

Він в свою чергу всю інфу передавав до належних структур. “У неї була крайня хата в селі, і вона бачила переміщення техніки.

Вона пішки виходила до ворогів, рахувала техніку, приходила, телефоном пояснювала своєму сину, що вона бачить.

Були такі випадки, коли вона йшла, збивалася, поверталася назад і перераховувала”, – каже боєць.

Фіксація та інформація про місцезнаходеження техніки, зокрема ракетні одиниці, зенітні комплекси “Бук”, радіолокаційні станції, що глушили зв’язок. Все це було знищено нашими хлопцями.

Та нажаль, вони зрозуміли хто це робив, і хоч добряче отримали по зубам, але будинок знищили, потрапили туди ракетою, а потім переїхали все танками.

“Завдяки їй вони не здвинулись далі, скажемо чесно. Була Ясногородка, куди вони зайшли, їхня розвідка отримала по зубах і пішла. Далі села не окуповувались”, – сказав він.

You cannot copy content of this page