Родинні історії

Під час одного з таких відряджень я познайомився з милою дівчиною. Це було кохання з першого погляду…

Мене ще в дитинстві кинула рідна мати. Мені було лише чотири, коли вона вирішила поїхати працювати за кордони і залишила мене з бабусею. Я довго не розумів, чому вона майже не приїжджає, думав, що був поганим хлопчиком і тому вона перестала мене любити. Згодом зрозумів, що я їй не потрібен. Так і виріс.

Мати лише передавала якісь гроші та подарунки. Повертатися назад вона не планувала, бо знайшла іншого чоловіка, в неї була вже інша сім’я. Забирати мене, як виявилося, вона теж не хотіла. Після школи, як годиться, вступив до інституту та закінчив його з червоним дипломом. Дуже швидко отримав гарну посаду у великій міжнародній компанії. Десь на цьому етапі з мого життя пішла моя бабуся і я залишився один.

Коли мені запропонували на роботі поїхати в  іншу країну, щоб там відкрити ще один філіал компанії, я радо погодився. Все пройшло дуже вдало і за наступні роки я відвідав безліч країн по всьому світу. Під час одного з таких відряджень я познайомився з милою дівчиною. Це було кохання з першого погляду, і щоб не гаяти час, вона переїхала до мене жити.

Життя у постійних роз’їздах було веселе, але втомлювало. Коли я дізнався, що вона при надії, то було вирішено повернутися у рідну країну, де в мене було власне житло. Як це з дитиною на руках по всьому світу кататися? Треба хоч трохи стабільності, хоча б для коханої. Я мріяв про велику родину, мінімум трьох дітей, але дружина була проти.

Я продовжував працювати як і раніше – постійні відрядження не давали приділяти сім’ї той час, який хотілося б. Натомість я заробляв дуже добре, – ні дружина, ні син нічого не потребували, вони мали все. Коли дитина підросла, я навіть брав їх з собою у відрядження, щоб вони побачили інші країни та міста. Якось я впіймав себе на думці, що кохана стала якоюсь чужою.

Одного разу я повернувся з відрядження, привіз подарунки. Дружини вдома не було, а син грався з нянею. Коли малий розбирав свої подарунки, то як завжди розповідав про все, що було у мою відсутність. Аж раптом він почав говорити про доброго маминого друга, який часто залишається в них і приносить подарунки. Мене наче струмом пройняло. Виявляється, дружина мені зраджує.

Коли мати мого сина повернулася додому, то її речі я вже зібрав. Вона навіть не виправдовувалася, розповіла про своє нове кохання, але попросила, щоб син тимчасово пожив зі мною. Та я б не віддав їй малого. Ми швидко розлучилися і я змінив посаду, щоб не було відряджень. Зарплата була трохи меншою, але не критично.

З того часу пройшло багато років, син виріс. Я дав йому все, щоб він був гарною людиною, мав хорошу освіту та допоміг з роботою. У свої 23 він вже міг купити власну квартиру. Якось біля свого будинку я зустрів дуже знайому жінку. Вона була наче привид з минулого. Моя колишня дружина згадала, що в неї є син і захотіла його побачити. Та він навіть не впізнав її.

Вам також має сподобатись...