Після цієї зустрічі я зрозуміла, що свого нареченого я не люблю

Така банальна, сумна життєва історія закохалася в друга чоловіка.

Справа була давно. Майбутній чоловік зробив пропозицію, погодилася. Думала, що це кохання.

Подали заяву, призначили день весілля. Все добре. Потім почалися поїздки до його та моїх родичів, друзів, ми тепер пара, завжди і скрізь разом.

І на одній вечірці зустрілася з його другом і все більше думати ні про кого не могла. Друг чоловіка, ввічливий, веселий, чуйний, зовні 100 балів.

Бачила, що слідкує за мною поглядом, кілька разів виходив на кухню начебто палити, але насправді хотів зі мною поговорити (я допомагала господині накривати, прибирати зі столу, мити посуд).

Весь час хтось входив, виходив то мій наречений, то інші гості. Поговорити про щось крім погоди було просто неможливо, але мені здавалося, що ми розмовляємо без слів.

Після цієї зустрічі я зрозуміла, що свого нареченого я не люблю. Я акуратно розпитувала свого хлопця про друга. І він виявився одруженим, а дружина тільки народила, дитина недоношена і вони лежать у лікарні.

Я не могла ухвалити рішення скасувати або перенести весілля, духу не вистачило. І я вирішила, по дурості та молодості вийти заміж, щоб не втрачати друга на увазі, все знати про їхню сім’ю з перших рук.ї

Треба сказати, що дружина завжди критикувала його і на людях робила зауваження, всім була незадоволена всім. У свій час мій чоловік почав говорити, що вони начебто вирішили розійтися, живуть разом з тещею, лаються, він втомився.

Я чекала, мріяла, щоб це було правдою. І якби це сталося, то я б, незважаючи на те, що в нас уже була одна дитина, розлучилася не думаючи. Але їхнє розлучення не сталося. Теща пішла, і вони примирилися.

Ми товаришували з ними, ходили в гості, друг допомагав моєму чоловікові будувати дачу, а чоловік його влаштував у гарне місце на роботу.

Навіть дачі ми взяли в одному місці. Діти наші товаришували. Кілька разів ми залишалися з ним на дачах з дітьми, коли наші половинки їхали в місто у справах або на роботу.

І тоді нам здавалося, що то казка. Ось справжня сім’я – ми та 4 дітей (це його слова), які єдиний раз я почула від нього.

Ми так і не поговорили всі ці 27 років нашої дружби. Рік тому його дружина пішла з життя. Він один (діти працюють у Європі).

Він їхати до них не хоче, тут усі, і такі друзі, як ми. Приходить до нас часто, чоловікові сказав, що заздрить йому. Але чоловік це зрозумів по-своєму. Але я весь час думаю, що він просто чекає, що я ухвалю рішення сама, він не хоче мене підштовхувати.

You cannot copy content of this page