Після цих слів напій, що залишився в моєму келиху, опинився на обличчі чоловіка. Я мовчки встала і пішла…

В той момент мені здалося, що я зустріла чоловіка своєї мрії. Це був постійний відвідувач ресторану, де одного разу обідала я. Побачивши його, одразу зрозуміла, що цей чоловік точно мені підходить.

Але, на жаль, заговорити з ним я так і не наважилася. І скільки б я не заглядала до ресторану після, цього чоловіка не було видно. Тоді я поговорила з персоналом і з’ясувала, що він регулярно приходить з готелю навпроти.

От я і вирішила піти на крайній крок – влаштуватися на роботу в той самий готель, щоб зустріти того самого. Як вона і розраховувала, красень із ресторану з’явився на ресепшені через місяць.

І як же пощастило, що його номер доведеться обслуговувати саме мені. Цього разу я змогла розглянути об’єкт свого інтересу набагато краще. Це був високий привабливий чоловік із приємним голосом і гарною стрижкою.

Каблучки на безіменному пальці не було, вигляд загалом доглянутий. Судячи з костюма і годинника на зап’ясті, явно при грошах. Він все більше подобався мені. Не було жодних сумнівів – він заслуговував на всі мої старання.

Наступний день я також провела за дослідженнями життя цього чоловіка. На жаль, це мало дало результатів. Його номер був чистий і нічого особистого він не залишав. Тому я вирішила вдатися до запасного плану.

Написала записку, де запрошувала його ввечері повечеряти в тому самому ресторані, де вона вперше його побачила, і поклала на подушку. Це має його щонайменше заінтригувати. Залишалося тільки дочекатися вечора.

Ближче зазначеного часу я в гарній сукні, з укладкою із салону прийшла на побачення з чоловіком своєї мрії. Той уже був на місці, за тим самим столиком, де я його вперше побачила. Він був так само гарний, як і раніше.

Ми зробили замовлення і почали захопливе спілкування. Чоловік виявився дуже ерудованим і галантним чоловіком. Я не могла повірити своєму щастю. Адже якщо все піде так, як я запланувала, то весілля не за горами.

І поки що я не бачила тому перешкод. Цей вечір майже став ідеальним, якби не один момент. Він запросив мене до себе, щоб продовжити вечір. Я не очікувала такого. Я хоч і смілива, але не настільки.

Я сказала, що не готова до подібного, що здивувало мого обранця. Він не розумів, навіщо ж я тоді прийшла. Говорив, що мене наче хтось найняв, що він добре заплатить за мої послуги і таке  інше.

Після цих слів напій, що залишився в моєму келиху, опинився на обличчі чоловіка. Я мовчки встала і пішла. Нехай це і непорозуміння, але ніхто не мав права вважати мене продажною жінкою.

Наступного дня я звільнилася з готелю і більше ніколи не бачила того чоловіка. Мені не було шкода, що загадковий постійний відвідувач виявився звичайним мужиком.

You cannot copy content of this page