Після того як мій чоловік виголосив тост на дні народження нашої однорічної дочки, мені нічого не залишалося, як вийти з-за столу і піти збирати речі

Після того як мій чоловік виголосив тост на дні народження нашої однорічної дочки, мені нічого не залишалося, як вийти з-за столу і піти збирати речі.

Дзвонив на наступний день, просив одуматися. Але у мене є серйозні сумніви. Адже, що у тверезого на умі, у хмільного мовою. Значить, він і правда думає так, як говорить.

Це мій другий шлюб. Перший закінчився трагічно. Залишився у мене тільки синочок, я овдовіла.

Рома здався мені надійним, серйозним. Але, що найголовніше, прийняв сина і дуже добре до нього ставився. Так тривало кілька років, поки я не завагітніла від Роми. І ось тут щось пішло не так.

Здавалося б, народження доньки мало б тільки згуртувати нашу маленьку, але міцну сім’ю. Я запримітила, що чоловік змінився.

Він ніби охолов до нас з сином і тепер найбільше хотів бути зі своєю малою. Обличчя своє показав на дні народження, коли доньці виповнився рік.

Ми всі чудово проводили час, багато гостей, багато подарунків, батьки. Рома здорово випив і коли став говорити тост, то заявив, що в нашій родині це перше справжнє свято. Побажав донечці щастя і всіляку підтримку. І раптом хтось запитав про Данила. Мовляв, він теж твій син.

І тут Рому понесло. Привселюдно він заявив, що Даня не його син і, як тільки йому виповниться вісімнадцять, він відправить його геть.

Його смикнув його ж батько, мовляв, Рома, ти ж йому тепер замість батька, знав же, на що йдеш, як можна так говорити? Здається, чоловіка це заохотило ще більше.

Він крикнув, що Даня йому не син. Він і мене вижене, якщо я не буду старатися. Тому що мені все одно йти нікуди. І щоб я навіть не рипалася. Я вислухала це все.

Відчуття було, ніби потрапила під холодний душ. Коли він закінчив, я мовчки встала з-за столу і пішла збирати речі. Рипатися я не збираюся. Ти що, Рома! Яке рипатися?

Спочатку до мене підійшла його сестра, мовляв, Аня, одумайся. Він просто випив, тому єресь несе. Не сприймай це близько до серця. Та й куди ти підеш?

Кажу, що не можу не сприймати. Він все-таки мій чоловік, і, раз він так говорить, значить, дійсно так думає. А піду до батьків. Разом і підемо. Добре, що батько стримався. Але, думаю, він з Ромою ще поспілкується на цю тему.

У той же вечір я пішла до батьків. Рома, здається, навіть не зрозумів, що сталося. Тому що став надзвонювати вранці, мовляв, що сталося.

Я розповіла йому все як є і чому Дашку він тепер буде бачити тільки по вихідним. А з Данею йому зустрічатися взагалі нема чого. Ми у батьків, і у нас все добре.

Через тиждень дідусь і бабуся Дані, батьки першого чоловіка, сказали, що наша колишня квартира в нашому розпорядженні. Вони не стали її продавати, ці кілька років там жили тихі квартиранти. Тому ми можемо знову переїхати туди, а вони всіляко сприятимуть. А Дашка тепер і їх внучка.

Рома просить повернутися, вже попросив вибачення, а я ось думаю, чи варто? Чи потрібно мені бути поруч з людиною, яка збирається вигнати мого сина, коли він подорослішає? Чи потрібно мені бути поруч з людиною, яка думає, що я збираюся «рипатися»? От і я не знаю.

Підкажіть, люди добрі, що мені робити? Поки ще місяць до розлучення не пройшов.

You cannot copy content of this page