Подумати не могла, що мій шлюб зруйнує моя найкраща подруга! Все почалося раптово, я навіть не відразу зрозуміла, звідки йшла небезпека

Подумати не могла, що мій шлюб зруйнує моя найкраща подруга! Все почалося раптово, я навіть не відразу зрозуміла, звідки йшла небезпека.

Справа в тому, що в якийсь момент зі мною почали відбуватися дивні речі. Зараз поясню.

Наприклад, до нас додому не раз приходив кур’єр з величезними букетами троянд.

«Мила, спасибі за ідеальний вечір», – писав записки якийсь таємний незнайомець.

Звичайно, чоловікові не подобалися подібні фокуси, і мені доводилося виправдовуватися. Хоча я й гадки не мала, звідки ці квіти!

Ситуація загострилася ще більше, коли чоловік знайшов у шафі чужі чоловічі труси. Скільки було криків.

Я намагалася знайти цьому хоча б якесь логічне пояснення. І згадала в результаті, що буквально тиждень тому у нас гостював мій брат. Він приїхав у відрядження, і йому потрібно було переночувати десь пару ночей.

Чоловік, звичайно ж, не повірив мені. У той же день він подзвонив братові, сфотографував йому труси і відправив в месенджері. Нібито, щоб той підтвердив, його це білизна. Цирк! Брат не без частки незручності вибачився і сказав, що річ дійсно належить йому.

А буквально через 5 хвилин він написав мені по електронній пошті: «Сестричка, будь обережнішою зі своїми коханцями. Ну ти ж уже доросла!»

Боже мій, та що відбувається ?! Немає у мене ніяких коханців! Я нібито потрапила в якийсь кошмарний сон, якому кінця і краю не було.

З кожним днем ​​мій чоловік ставав все більш і більш роздратованим. Їм заволоділа маніакальна ідея – спіймати мене на гарячому.

Одного разу хтось надіслав йому повідомлення про те, що у мене романтичне побачення в кафе. Він в ту ж хвилину все кинув і примчав за адресою, вказаною в смс.

А там були я і мій колега, з яким ми просто обідали. Чоловік підняв на вуха весь заклад. Мені ще ніколи не було так соромно. Хотілося провалитися крізь землю, щоб просто зникнути звідти. Боюся уявити, що відчував мій приятель з роботи.

Навіть не вислухавши мене, чоловік поїхав. А коли я прийшла додому, там не було жодної його речі. Він просто пішов. У відчаї я зателефонувала своїй кращій подрузі і покликала її до себе.

Від неї я дізналася багато нового. Виявилося, що вона не раз бачила його з чужою жінкою. Тобто виходить, що це він мені весь цей час зраджував ?!

Голос подруги звучав дуже переконливо. Навіть не знаю, чому я відразу їй повірила. Але щось підказувало мені, що потрібно терміново подавати на розлучення і вберегти себе.

Все сталося швидко і без скандалів. До речі, це дуже здивувало. Ще недавно чоловік гнівався з приводу і без, а зараз став таким поступливим.

Потім лиш я зрозуміла, в чому справа. Через кілька місяців після розлучення я дізналася, що колишній чоловік живе з моєю найкращою подругою.

Пазл склався. Ось хто надсилав квіти, підкидав в будинок чужу білизну і слав брехливі повідомлення на телефон чоловіка. Цей підлий вчинок настільки мене обурив, що я вирішила зустрітися з ним.

Він прийшов на зустріч, але мої слова його не переконали. Колишній чоловік все ще вважав мене зрадницею, а свій вчинок і нові відносини з моєю подругою описав просто: «Вона допомогла мені, коли я був у відчаї. Це і є любов.

Кажуть, що на чужому нещасті свого щастя не побудуєш. Я не вірю, що у них все буде добре. Пройде час, і він все зрозуміє. Але буде вже занадто пізно.

You cannot copy content of this page