Раніше я сама намагалася виявляти ініціативу, а у чоловіка то голова болить, то не має настрою, то втомився

З чоловіком у шлюбі 5 років, до цього 3 роки зустрічалися і рік жили разом. У відносинах у нас все добре, є порозуміння, жартуємо разом, за стільки років стали друзями.

Є 2 доньки – 3 роки та рік. У матеріальному плані теж усе гаразд, живемо у трикімнатній квартирі, нещодавно придбали машину.

Але одна проблема таки є – відсутність інтиму. Коли починали стосунки, все було дуже не погано, але потім це життя все більше йшло на спад.

Раніше я сама намагалася виявляти ініціативу, а у чоловіка то голова болить, то не має настрою, то втомився. Коли була вагітна, інтим був відсутній, чоловік не міг цим займатися, знаючи, що в животі дитина.

Не можу сказати, що у мене якийсь великий апетит, скоріше потреба не висока – раз на тиждень вистачає, але після народження другої дочки у нас “це” раз на 3 місяці.

Я перестала сама проявляти ініціативу, просто набридло, та й не надто є бажання, притупилося воно якось.

Зовні я симпатична, після пологів ще не до кінця прийшла в початкову форму, але при зрості 170 ношу 44 розмір одягу.

Чоловік працює вдома на відстані, увечері проводить час із сім’єю, рідко коли може зустрітися з друзями (раз на кілька місяців), тому наявність коханки виключена.

Але те, що у нас таке “ніяке” життя, мене не може не турбувати. Я розумію, що чоловік втомлюється від роботи, часто переробляє плюс ще двоє маленьких дітей, побут присутній, але ж не у всіх пар так.

До речі, кілька років тому свекруха ділилася, що зі свекром у них рано закінчилося статеве життя (я нашу проблему з нею не обговорювала, вона зі мною ділиться багато чим).

Чоловіки, як ви вважаєте, у чому проблема? У чоловіка настільки низький рівень активності в цьому питанні, чи я просто перестала його цікавити як жінка і те, що він знайде іншу жінку — питання часу? Я ніколи не відмовляла в інтимі, але справа в тому що він просто не потрібен.

You cannot copy content of this page