Розлучення моїх батьків стало для мене, як грім із ясного неба. Проживши разом майже тридцять років, тато пішов до іншої жінки

Розлучення моїх батьків стало для мене, як грім із ясного неба. Проживши разом майже тридцять років, тато пішов до іншої жінки.

Для мами це був такий удар, від якого вона й досі не може оговтатися. А тоді я змушена була взяти відпустку, щоб бути з нею, одного разу навіть довелося викликати швидку, погано стало серцем. Батько зовсім не з’являвся, хоч знав, як мені важко.

Але з часом пристрасті трохи стихли, я, як і раніше, допомагала мамі, яка за цей час сильно постаріла і здала. Але й з батьком я намагаюся підтримувати стосунки, образа трохи вляглася, щоб там не сталося між батьками, а вони мені дорогі обоє.

З татом у мене завжди були теплі стосунки, я ділилася з ним своїми проблемами та завжди знаходила підтримку.

Але після відходу з сім’ї він дуже змінився, і тепер, коли я йому телефоную просто поговорити, він не дуже радий і часто каже: «Ну що ти хотіла, говори, бо я зайнятий».

Мені прикро і я не можу зрозуміти, в чому причина такої зміни, може це кохання нове його так змінило, що родинні почуття відійшли на задній план.

Він спілкується з дітьми цієї жінки, забирає онука із садка, робить ремонт на дачі, словом так зайнятий, що на рідну доньку вже й часу немає.

Навіть його друзі дивуються, як він змінився, завжди веселий та товариський, тепер вічно зайнятий.

Коли він заїжджає до мене, це буває дуже рідко, вона одразу ж дзвонить і на підвищених тонах починає з ним розмовляти, тож і я чую, і вимагає бути вдома. І він одразу збирається: «Мені час, я щось там не встиг зробити».

Мені незрозуміло, як він дозволив так чинити з собою, адже раніше він таким не був. Мамі я, звичайно, нічого не розповідаю, їй і так важко і не хочу додавати ще болю. Як бути, як внести їм розлад?

You cannot copy content of this page