Сестрі пощастило, вона живе в іншому місті, а я повинна була навіть після заміжжя постійно звітувати за свої дії

Мати завжди була строга до нас із сестрою, тому стосунки з нею у нас, м’яко кажучи, натягнуті.

Сестрі пощастило, вона живе в іншому місті, а я повинна була навіть після заміжжя постійно звітувати за свої дії.

Півроку тому я розлучилася з чоловіком і змушена була повернутися до матері. З чоловіком жили на орендованій квартирі, накопичували на свою, але після розлучення просто поділили гроші і він поїхав до своїх батьків.

Мати зустріла мене не дуже привітно, вважаючи, що я маю бути одруженою, як усі «нормальні» жінки. Вона вдова, батько давно пішов, заміж виходити не захотіла, хоч і були пропозиції.

Тепер мені постійно про це говорить, що у нас ось із сестрою не було вітчима, а моя дитина тепер буде. Наче я заміж зібралася!

Я свої гроші вклала в новобуд, але будинок буде зданий лише за два роки. Я не знаю, як витримати такі натягнуті стосунки, та ще й мати балує доньку.

Я бачу, що навіть налаштовує її на мене, а та перестала слухатися. Але доньці всього п’ять років, а мати – то доросла людина.

Знімати квартиру не можу, всі гроші йдуть на дитину та виплату іпотеки, мати якраз це розуміє та користується моєю від неї залежністю. Сестра кличе до себе, але тут робота та й житло буде своє. Не знаю, що робити.

You cannot copy content of this page