Щойно Всесвіт відкриє шляхи для заробітку, хапайте удачу за хвіст, а ще застосовуйте грошові правила…

Щоб отримати гроші, потрібно віддати у світ свою енергію, зробити певні дії. Це важливе грошове правило. На жаль, з неба дзвінка монета не впаде і з повітря не матеріалізується.

Що ж робити, коли бажання розбагатіти хоч відбавляй, але всі фінансові двері на замку? Езотерики називають такий стан закритими дорогами, але вихід з цієї ситуації.

Грошове правило

Навряд чи знайдеться людина, яка не бажала б отримати надбавку до зарплати чи пенсії. І начебто можливостей маса: деякі школярі заробляють більше за дорослих, але куди приткнутися, до кого звернутися, не знаєте.

Немов ці двері до багатства маячать у перед очима, як міраж, а простягнеш руку – розтане серпанком. Щоб побачити дороги, що ведуть до грошей, слід налаштувати себе на їхню частоту.

Після цього грошові шляхи відкриються для тебе як на долоні. Є проста грошова практика. Вона не прив’язана до місячного календаря. Сміливо виконуйте її в будь-який день. Головне – повторюйте дії три дні поспіль.

Замовляння на гроші

Виконуйте практику вранці після пробудження і ввечері перед сном. Заплющіть очі і скажіть такі слова: “Голова світла, у справах порядок, домашній достаток, а грошики завжди при мені. Істинно!”

Дуже важливо вдумливо вимовити кожне слово. Візуалізуйте порядок і домашнє благополуччя. Який вигляд вони мають у вашому уявленні? Відчуйте світло, що огортає голову.

Воно проллється на фінансові дороги, які поки що не видно. Протягом трьох днів називайте гроші “дєньгой”. Приміром, “дай дєньгу” або “заплатив дєньгой”. Ця старовинна назва срібних монет посилить замовляння.

Як приманити ще більше грошей

Замовляння на багатство – це те, що сучасні психологи назвали б афірмацією. Ми налаштовуємо свою свідомість на пошук рішень. Гроші люблять активних і заповзятливих людей.

Недостатньо сидіти й чекати, поки вони посипляться з неба. Щойно Всесвіт відкриє шляхи для заробітку, хапайте удачу за хвіст, а ще застосовуйте грошові правила.

Вони допоможуть прокачати фінансову грамотність і створять надійну грошову подушку. У наші непрості дні цю навичку важко переоцінити. Чому важливо відкладати гроші?

Заощадження рятують у будь-якій несподіваній ситуації: коли потрібно терміново переїхати або надати члену сім’ї невідкладну допомогу. Яку суму грошей ви б не відклали, вона в будь-якому разі поліпшить ваш добробут.

Для початку проаналізуйте, скільки ви отримуєте і яку частину від заробітку витрачаєте. Для звіту буде корисно виписувати всі витрати, включно з найменшими. Якщо раптом ви витрачаєте більше, ніж заробляєш, спробуйте таке:

  1. Ніяких імпульсивних покупок! Тільки за планом і після ретельного роздуму. Знижки та картки з кешбеком – ваші найкращі друзі.
  2. Установіть граничну місячну суму на витрати, більше – жодної копійки. При цьому уникайте тотальної економії на всьому, інакше зриву не уникнути.
  3. Скачайте додаток або заведіть блокнот для запису грошових операцій.
  4. Почніть відкладати потроху і поступово збільшуйте суми.

Грошове правило 20 на 80 і 50/30/20

Згідно з цим правилом, 20% зарплати варто відкласти на окремий рахунок. Решту 80 % – сміливо витрачати на життя.

Схема 50/30/20 чимось схожа на першу. Тут фінансисти рекомендують поділити суму за трьома критеріями. 50 % зарплати спрямувати на планові витрати, 30 % – на спонтанні, а п’яту частину залишити на заощадження.

Мультивалютна схема 33 на 33

Не зберігайте всі яйця в одному кошику – рекомендують інвестори. Якщо ви купуєте валюту, щоб зберегти гроші від інфляції, дотримуйтеся такого правила. Наприклад, 33 % зарплати зберігай у гривнях, ще 33 % – у доларах, і решту 33 % – у євро.

Щоб ці схеми накопичення працювали, їх варто дотримуватися на постійній основі, а не від разу до разу. Це грошове правило чудово тренує самодисципліну.

You cannot copy content of this page