Якщо вдома вашого чоловіка чекатиме лише зневіра, туга і безпричинні сльози, йому все менше й менше хочеться повертатися додому після важкого робочого дня….

Майже всі дівчата мріють успішно вийти заміж. Це природне бажання, але втілити його у життя складніше, ніж здається. І для цього не варто лаяти чоловіка і шукати все нові й нові приводи причепитися до нього.

Набагато конструктивне працювати над собою, треба виправляти власні помилки і ставати кращими – розумнішими, красивішими, успішнішими тощо. Варто хоча б спробувати стати ідеальною дружиною.

Поменше фантазій. Дівчата люблять помріяти про прекрасного принца, його ідеальних родичів, ідеального будинку на пляжі, відповідних фіранок, вишуканих меблів…

Але реальність відрізняється від мрій, тому прокиньтеся і сприймайте життя об’єктивно та чесно, хоч би яким воно не було. Ніхто не повинен слідувати вашим фантазіям, навколо реальні люди зі своїми недоліками.

Працюйте над собою. Заміжжя – це не привід кардинально змінюватися і в усьому підкорятися чоловікові та його рідні, не привід ставати річчю. Не можна розслаблятися і ставити себе у залежність від коханого чоловіка.

Не тому, що він цим скористається, а тому, що дуже скоро ви перестанете бути йому цікавим. Сучасним впевненим у собі чоловікам подобаються сильні жінки, які мають свою думку, засновану на логіці та здоровому глузді, а не на істериках та примхах.

Навчіться готувати. Як би вам не було ліньки, але одружений чоловік не повинен почуватися голодним. Якщо вдома йому доводиться розігрівати піцу і самому собі готувати, то навіщо тоді ви?

У холостяка ті ж проблеми, зате він і звітувати не повинен про свої витрати, інтереси та плани. Та й конкуренцію з можливими суперницями, які не лінувалися допомагати мамам та бабусі на кухні, витримати набагато складніше. Голодний чоловік – роздратований чоловік, а воно треба?

Не протиставляйте себе його друзям. Не варто налаштовувати друзів вашого обранця проти себе. Вони були раніше і, якщо ставити ультиматуми, залишаться й після. Друзі чоловіка, навіть якщо вони не подобаються, не повинні бачити у вас ворога.

Перестаньте нити і скаржитися. Багато жінок люблять похмуритися, а чоловіки цього терпіти не можуть. Не дивлячись на те, що чоловік – перша людина, з якою ви хочете поділитися своїми проблемами, сумнівами та смутками, не варто цим зловживати.

Якщо вдома вашого чоловіка чекатиме лише зневіра, туга і безпричинні сльози, йому все менше й менше хочеться повертатися додому після важкого робочого дня.

Краще запитати у нього поради з конкретного приводу, спробувати разом вирішити проблеми замість того, щоб просто скидати на кохану людину свої негативні емоції. Особливо якщо проблеми не фатальні.

Розвивайтеся разом із чоловіком. Яким би не був ваш обранець, усі люди згодом змінюються. І далеко не завжди змінюються на краще. Ви не тільки можете вплинути на його життя і змінити його погані звички – ви зобов’язані це робити.

Ненав’язливо, тактовно та тонко, без ультиматумів та істерик. Покажіть на власному прикладі, що можна позбутися шкідливої звички, можна закінчити курси англійської та можна перестати ревнувати до колег.

Будьте причиною, через яку вашому чоловікові захочеться змінитися, стати кращим і подолати власні недоліки. І не забувайте працювати над собою, щоб рухатися разом у єдиному напрямку та з однаковою швидкістю.

You cannot copy content of this page