Спочатку мені було погано, бо зі мною старший за мене чоловік не хоче стосунків через мій вік. Але ж мені всього лише 35

Я працюю зі своїм коханим в одному агентстві нерухомості. До нього придивлялася довго. Він мені дуже сподобався – відповідальний, серйозний та дуже галантний. У нас уже були кілька приємних побачень. На мій погляд – це ідеальний чоловік.

В той день в нього вдома була вечірка. Він запросив своїх друзів разом з дружинами. Все було дуже добре – коханий спілкувався з чоловіками, а я з їх дружинами. Якось у розмові випливло, що коханий був одружений, але розлучився, а до мене зустрічався з дуже юними дівчатами. Ця інформація мене збентежила і я вирішила поговорити з коханим.

Наступного дня я запитала, чи це правда. Він не заперечував та не соромлячись, пояснив мені, що я хороша, розумна і красива жінка, але він надає перевагу молодшій жінці. З віком наче жінки менш привабливі, бо в них виходить «термін придатності». Мені настільки було неприємно, що це словами не передати. Я вирішила більше не витрачати свій час, припинила розмову, попрощалася і пішла.

Спочатку мені було погано, бо зі мною старший за мене чоловік не хоче стосунків через мій вік. Але ж мені всього лише 35. Я багато працюю та віддаю майже всі сили справі, яка мене захоплює, та я не перетворилася на сіру мишу.

Щоб трохи підняти собі настрій, вирішила прогулятися. Поки я ходила містом, пила каву, весь час ловила на собі захопливі погляди чоловіків. Навіть підходили знайомитися. Наше життя не залежить від думки чи вибору інших. Наше життя – це наш вибір. Тому можу порадити кожному жити своє життя, а не чуже.

 

You cannot copy content of this page