Родинні історії

Свекор спочатку обіцяв, що допоможе з ремонтом автомобіля. Навіть питав, скільки це буде коштувати. Але потім якось притих…

Вже півроку ми ходимо пішки чи користуємося громадським транспортом. Автомобіль є, але він зламався. Чоловік спочатку намагався лагодити, радився із знайомими.

Згодом з’ясувалося, що на ремонт потрібна кругленька сума, а таких грошей у нас не виявилося. От і довелося ходити пішки. Звичайно, якби у нас були б накопичення, ми витратили б скільки потрібно.

Але де цим накопиченням взятися? І так маленька донечка на руках, на все необхідне ледве вистачає. Чоловік донедавна працював один, але коли дочці виповнилося три роки, я теж змогла вийти на роботу. А користі все немає.

Свекор спочатку обіцяв, що допоможе з ремонтом автомобіля. Навіть питав, скільки це буде коштувати. Але потім якось притих. Тепер мовчить і жодного інтересу до нашої проблеми не виявляє.

Хоча гроші у свекра зі свекрухою точно є в наявності. Але допомагати не поспішають. Я тисну на чоловіка, але той із батьками розмовляти відмовляється. Каже, що йому незручно у них гроші просити.

Але що ж тут такого? Адже як мої родичі нам допомагають, то чоловік зовсім не проти. А тут йому раптом незручно стало! І квартира, де ми живемо, теж нам дісталася від моїх батьків.

Вони ж нам і меблі нові нещодавно замовляли. А тепер у них чоловік пропонує мені і на ремонт машини гроші просити? Так, авто нам дісталося від свекра зі свекрухою. І за кожної сварки чоловік поспішає про це нагадати.

Але я вважаю, що цього замало. Вони живуть не бідно, а сім’ї єдиного сина допомагати не поспішають. Ми після появи доньки хотіли розширюватись, адже втрьох жити в однокімнатній квартирі тісно.

Але зараз навіть кредит нам поки не по кишені, а від батьків чоловіка такої допомоги чекати не варто. Напевно, так і будемо тулитися на 30 квадратах, збираючи копійку на ремонт машини.

Вам також має сподобатись...