Свою свекруню я просто терпіти не можу, але після такого, я її не сприймаю всерйоз. Побачила на її ноутбуці відкрите посилання. Досі регочу

Свою свекруню я просто терпіти не можу, але після такого, я її не сприймаю всерйоз. Побачила на її ноутбуці відкрите посилання. Досі регочу. А там було ось що, 10 порад, як зжити невістку.

“Готуватися до зустрічі невістки треба заздалегідь. Років так за 10 до настання дітородного віку у дитини. Для цього оточіть сина всебічною турботою. Насипайте йому завжди їжу у тарілку, наливайте чай у чашку та розмішуйте цукор ложечкою. Він повинен змалку розуміти, що жінка народжена, щоб обслуговувати чоловіка.

Уважно стежте, щоб по дому він нічого не робив: не прибирав, не мив посуд, не вчився готувати і звичайно, ні в якому разі не підпускайте його до пральної машинки.

Поясніть своїм прикладом і на словах, що не царська справа займатися домашньою роботою. Так, вам буде важко без допомоги чоловіка (адже він теж особа королівської крові), але майбутнє сина дорожче.

Зустрічайте невістку радісно, ​​щоб вона не запідозрила, що ви збираєтеся перевиховувати її і вчити розуму-розуму. Обов’язково хваліть невістку, але робіть це правильно. Наприклад, ідеально підійде фраза: «Синку, в інших дружини ще гірше».

Будь-яких там її дрібних успіхів не помічайте. Ну і що, що обід смачний, а в будинку чисто – вона повинна намагатися.

З усіх сил допомагайте невістці господарювати. Робіть їй зауваження щоразу, коли вона помилиться. Обов’язково вибирайте час, коли поряд будуть син та діти, – це мотивує її виправитися.

Вагітній невістці пояснюйте, що вона не хвора, лише вагітна. Тому всякі там дурниці начебто полежати, погуляти, відпочити її не стосуються.

Коли народиться дитина, не допомагайте, а додатково заваліть її роботою. Подумаєш, раніше під стогом народжували і одразу йшли пшеницю збирати. Синові також не дозволяйте допомагати, бо не встигнеш озирнутися, а вона вже сяде йому на шию.

Якщо хочете зробити скандал, обов’язково дочекайтеся сина. Найкраще щодня зустрічати сина з роботи сваркою з невісткою. А якщо вони живуть окремо, щоразу, як прийдуть до вас у гості. Це загартує їхні стосунки.”

Я тепер кожного разу, коли вона починає прилиратися до мене, кажу “Пункт 2, розділ 4, правило 8 – зустрічайте невістку радісно”. І чоловік не розуміє, і мені смішно, і свекруха плаче.

You cannot copy content of this page