Родинні історії

Син і мама хочуть виселити мого чоловіка з квартири

Син та його родина живуть у місті, орендують житло, я та другий чоловік у передмісті – у моїй квартирі. Я отримала житло 30 років тому, коли дитині було 10 років, а приватизувала 15 років тому.

Син не брав участі в цьому, він жив зі своїми бабусями та дідусями (також у місті), пізніше одружений – у його дружини був гуртожиток, з якого їх згодом виселили за його випивку. Тепер він із загрозами вимагає від мого чоловіка переїхати і звільнити його житловий простір.

Я хочу продати квартиру і дати йому 50% за початковий внесок – нехай він отримає моє житло, і мені не потрібно сидіти в позиках у 61 рік, але мій син навіть не розмовляє, щоб говорити, він лише повторює: Нехай мій чоловік піде, і це все. Гірше, бабуся на його боці. Мертва ситуація.

І син, і моя мати вважають, що мій чоловік хоче заволодіти житлом і кинути мене, і це повний абсурд! Я розумію, що через деякий час не буде ні сина, ні навіть більше, ніж мати (їй 87 років), і ми з чоловіком можемо сподіватися один на одного.

Але мої родичі в мої роки вважають, що він може сказати мені, як і з ким жити, ніби мені було близько 20 років. Я живу як на лезі ножа.

Ірина, 61 рік

Вам також має сподобатись...