Так Тоня лишилася виховувати доньку чоловікової коханки, жила в своєму домі на правах няньки

Моя подруга нещодавно розлучилася. Так сталося, що її чоловік знайшов іншу жінку, молодшу, багату і досить цікаву собою.

Шо таїти, Тоня ніколи не відрізнялася особливою красою, не виглядала як спокуслива жінка з обкладинки журналу, була така як всі, звичайна, симпатична, непримітна.

Після розлучення довгий час була в депресії, а потім дуже швидко з неї вийшла, розуміючи, що грошей вже майже не лишилося, вона вирішила йти шукати роботу.

За освітою Тоня – педагог, довгий час, поки чоловік працював над новим проектом в Лондоні, вона, щоб не сидіти вдома, самій, в чужій країні, почала вивчати психологію.

Ну і тепер шукала роботу за фахом. Подивившись на її дипломи, вміння і сертифікати, в агенстві їй запропонували роботу з дуже “важкою” дівчинкою з багатої сім’ї.

Тоня згодилася, адже їй не вперше доводилося бувати в таких будинках, їх часто запрошували друзі Кості, колишнього чоловіка, тому як себе поводити з такими людьми знала добре. За нею приїхав водій, зранку в понеділок, і повіз на нове місце роботи.

Яке ж було здивування, коли її привезли в її старий будинок, там, де вона жила з Костиком.

Варто було здогадатися, адже вона знала, по чуткам, шо Костя і Оля, мама дівчинки, шукають гувернантку.

Тоня зайшла до будинку, проте не для того, щоб влаштуватися, а висказати все, що вона думає. Нова дружина знітилися, побачивши Тоню. Та швидко прийшла до тями і сказала:

– Не думайте нічого поганого, але чому б не попрацювати, вам важко фінансово, нам ви підходите, не бачу ніяких проблем.

Так Тоня лишилася виховувати доньку чоловікової коханки, жила в своєму домі на правах няньки.

І знаєте, саме цікаве, що всі були щасливі, дочка Олі стала більш слухняною, Костя перестав бігати по дівках, жив з Олею, новою дружиною.

А Тоня вийшла заміж за того самого водія, котрий привіз її в її ж дім. Ось так буває, мабуть головне в цьому життя знайти “свою” людину.

You cannot copy content of this page