Так як чоловік розлучатися зі мною не збирався, я зрозуміла, що зможу провернути справу зі шлюбним договором….

Ми із чоловіком прожили 20 років. За довгі роки так вивчили одне одного, що на погляд, по інтонації відчували настрій одне одного, але кілька років тому із чоловіком стало щось відбуватися. Якщо я питала в нього щось, він здригався, ніби я застала його за чимось поганим.

З роботи приходив злий, нервовий, дратівливий. Постійно казав, що день на роботі видався важким, хоч я, займаючись тією ж справою, особливих проблем не бачила. І таких днів було багато, майже щодня. На моє запитання, чи не з’явилася жінка, він насторожився, все заперечував, навіть обурювався.

Симптоми мені нагадали перші роки нашого життя, коли я сиділа з дитиною, а він вештався по своїх колишніх подружках. Тоді я все пробачила і він, начебто виправився, але невже знову почалося? Сивина в голову – біс у ребро? Криза середнього віку?

Я вирішила простежити за ним. І що я дізналася? У мого благовірного є коханка! Не дуже приємне відкриття і не унікальний випадок, тим більше, нічого несподіваного – той, хто зрадив раз, зрадить ще не раз, але тільки ситуація змінилася.

У мене тепер не було бажання пробачати, та й важелів впливу було більше, ніж замолоду. Тепер мої думки були про помсту, вірніше про гідне покарання негідника. У нас із чоловіком спільний бізнес. Щиро кажучи, не хотілося залишитися ні з чим після двох десятків років спільного життя.

Діяти треба було хитро та обережно. Мені б скласти з чоловіком шлюбний договір, за яким, у разі його зради та нашого розлучення, майже весь бізнес переходив до мене. Але чи підписав би чоловік такий договір? Має коханку, яка теж, мабуть, поклала око на його гроші. Я розуміла, що це неможливо.

Адже не дурень він, щоб залишитися без нічого в його віці. І кому потрібний жебрак. Але, у будь-якому разі, я вирішила “з’ясувати стосунки”. Я дізналася все про коханку, і навіть її робочий телефон. Подзвонила. Вона погодилась на зустріч. І ось переді мною сидить гарна молода жінка.

У неї вже два роки роман із моїм чоловіком. Він захопився нею, обіцяв розлучитися з дружиною та одружитися з нею, але бурхлива закоханість минула. Мій благовірний під вінець не поспішав. Його цілком влаштовувала родина, діти, налагоджений побут та гарна молода коханка.

А їй потрібен був інший статус: обручка на пальці та штамп у паспорті. Бізнес мого чоловіка обіцяв їй цілком забезпечене життя. Коли коханка зрозуміла, що ця пісня нескінченна, вона знайшла собі іншого чоловіка. Той полюбив її і запропонував руку і серце, і вона погодилася.

Але злість на мого чоловіка за витрачені руки мала знайти якийсь вихід. Жінка виявилася мстивою, але не могла придумати, як помститися коханцю, а тут мій дзвінок. Цілі наші збіглися, і ми швидко порозумілися. Я сказала, що подаватиму на розлучення.

Вона обіцяла підтримати мене та бути свідком. Так як чоловік розлучатися зі мною не збирався, я зрозуміла, що зможу провернути справу зі шлюбним договором. Я вирішила натиснути на нього і сказала, що мені все відомо про його роман. І що ви думаєте? Він зізнався, що його біс поплутав.

Щоб я остаточно заспокоїлася, він підписав потрібну мені угоду. Треба було зупинитись, але жаба помсти душила мене. Я подала на розлучення. Коханка була свідком. Чоловік на суді просив зберегти сім’ю, адже раптово він втрачав і сім’ю, і коханку, і бізнес. Нам дали кілька місяців на примирення.

Чоловіку помстилася, коханка нейтралізована, основний бізнес залишився у мене. Я переможець, але чомусь на душі бридко. Не знаю, що краще, залишитися однією з бізнесом чи пробачити чоловіка та продовжувати жити з ним. Яке рішення ухвалити? Попереду маю кілька місяців.

You cannot copy content of this page