Тут стук в двері, вриваються дівчата, нам не знайомі, м’яко кажучи в чому мати народила, і ми не можемо відчинити двері з середини

Ми замовили торт одному з наших друзів на день народження. Це було років 10 назад, тому я за цей випадок навіть не згадував.

Аж поки дещо не сталося і в нашій сім’ї. Почну з самого початку. Коли нам було по 17-19 років, ми тільки пізнавали це життя.

В нашого спільного друга був день народження, тоді йому виповнювалося 20 років, він був найстарший в нашій компанії.

І ми з дуру з молоду замовили йому торт в вигляді жіночих грудей. Ну тоді це було модно, весело і як нам здалося дуже цікаво.

Його на той момент дівчина, а зараз вже жінка розплакалася і почала дуже невтішно висловлювалися про нашу бригаду-ух.

Потім вона дізналася що це була моя ініціатива, і обіцяла, що помститься за цей вчинок. Пройшло реально 10 років, ми забули вже що і до чого.

Якось життя нас порозкидало. А потім всі по троху почали зїжджатися назад в рідне місто. На свій день народження я вирішив зібрати всіх друзів.

Компанія з 13 чоловік мала зібратися у нас на дачі. У нас була лазня на дачі, жінки вирішили, що не підуть туди, будуть займатися столом і приготуванням страв.

Тут стук в двері, вриваються дівчата, нам не знайомі, м’яко кажучи в чому мати народила, і ми не можемо відчинити двері з середини.

Ми звісно підняли шум, але зважаючи на те, що грала музика і всі інші гості були в будинку на терасі, а це з іншого боку двора, а дачка то в нас на території в 15 соток, ніхто цього не почув.

А вже потім, коли моя жінка прийшла кликати нас до столу, застала нас з цими дівчатами. Звісно був скандал.

На горіхи отримав не тільки я, але і всі інші. В той день жінка сказала що буде зі мною розлучатися.

А коли гості пішли обняла мене і сказала що все знає, адже одна із тих роздягнених дівчат розколася, що їх запросила Оля, та сама ображена дівчина, чоловіку якої ми 10 років тому подарували торт.

Я запитав, чому тоді, якщо вона все зрозуміла чому кричала що подає на розлучення.

-А тепер побачимо, хто чого вартий серед наших друзів. Ну а якщо Оля не зізнається, то її бачити в нашому домі більше не хочу.

You cannot copy content of this page