Ти ж не думаєш, що начальник служби безпеки впустить таку важливу деталь

Карина познайомилася з Дімою в кафе, якийсь час вони зустрічалися. Діма відразу розказав дівчині, що він колись по молодості загримів за грати.

Так вийшло, що поробиш. Все йшло до весілля, дівчина давно вже зрозуміла, що без Діми не зможе.

Коли він черговий раз перепитав чи не хвилює її його минуле, вона загадково сказала: “Всі ми не без гріха”.

Пропозицію Діма своїй коханій зробив на 8 березня, і через місяць мало бути весілля. Підготовка йшла повним ходом, адже незважаючи на своє кримінальне минуле, Діма все ж знайшов хорошу роботу і добре заробляв, та і Карина зараз була адміністратором мережі бутіків.

Словом, гроші водилися, всі знайомі були в курсі, що скоро буде пишна церемонія… Здавалося б, от і квзочці кінець, але ж ні, незабаром, з кілька днів до весілля Карина зникла.

Поїхала, як сказали Дімі в невідомому напрямку, на дзвінки не відповідає.
Діма не знав що думати, а потім отримав смс з текстом, щось типу:

“Не шукай, знайшла іншого”. Звісно він не вірив, а хто повірить, вони ж такі щасливі були разом.

Церемонію він не відміняв до останнього, все намагався знайти свою дівчинку. А потім одна подруга приїхала до Діми і сказала:

-Дім, не можу я мовчати, тут таке діло. Боїться Каринка, адже вона в минулому була дівчинкою, як то “по виклику. Боїться що ти дізнаєшся і кинеш її…

Подруга сказала адресу, Діма зірвався і поїхав. Звісно Карина не випускала його, але сусіди здійняли галас, і їй просто довелося відчинити двері.

Діма розповів про все що знає, і доповнив: “Невже ти думаєш, що це може щось змінити? У нас весілля завтра, а ти нюні розвісила.

Я знаю, що ти не спроможна туди повернутися і ніколи так зі мною не вчиниш. Та і цей факт з твоєї біографії мені став відомий ще давно.

Ти ж не думаєш, що начальник служби безпеки впустить таку важливу деталь?”. Діма витер нюні Каринці і вони разом поїхали обирати торт, адже часу і так майже не лишилося.

Хтось скаже, 2 чоботи пара, але хіба вони не люди, хіба не заслуговують на щастя. Вчинки людей в минулому не можуть вже нічого змінити. Але Карина точно знає, що треба робити, щоб бути щасливою в майбутньому.

You cannot copy content of this page