У 35 років я маю повне право робити зі своїм життям, що вважатиму за потрібне. Вислухала виступ свекрухи і виставила її за двері

Відносини зі свекрухою я намагалася налагодити всі 8 років шлюбу. З тих пір, як ми переїхали з села в місто, вона дзвонить і просить нас із Сашком приїхати допомогти їй на вихідні.

Відмовляти в допомозі якось бездушно, так що кожен раз ми приїжджали, допомагали прибрати, приготувати, випрати, доглянути за господарством.

Справа в тому, що крім свекрухи у мене теж є робота. Я працюю 5 днів в тиждень, у нас із Сашком є ​​двоє дітей, яким теж потрібно приділяти увагу, прибирати нашу власну домівку. Та й, якщо чесно, відпочити в свій вихідний теж дуже хочеться.

Свекруха завжди користувалася тим, що ми з Сашком ніколи їй ні в чому не відмовляли. Цікаво те, що вона і молодшу дочку навчила нічого не робити.

Якось Любов Іванівна зателефонувала і сказала не приїжджати до неї на вихідні. Пізніше передзвонила мені і сказала, щоб я пішла допомагати її дочці клеїти шпалери. Незважаючи на те, що все село знає, яка Соня трудяга за словами її мами, Соня бігала по квартирі і робила те чай, то манікюр, то відпочивала на кріслі, поки я клеїла її шпалери.

Чоловік мій не міг не помітити, що нами відверто користуються. Тільки родичам він нічого не говорив. Просто в один момент я перестала з ним їздити до його матері.

Свекрусі не подобалося, що я перестала їздити. Вона весь час розпитувала Сашу, що й до чого. Він просив мене поїхати з ним, але я на таке більше не поведуся. По-перше, зараз мені вже плювати на думку оточуючих. По-друге, я не бачу ніякої людської вдячності за те, що витрачаю свій вільний час на допомогу ледарям.

В результаті нарешті дійшли руки до нашого будинку в суботу, а в неділю я зі спокійною совістю валялася з книжкою на дивані. Це було чудово.

Лунає дзвінок у двері, на порозі Соня. Навіть не привітавшись, вона почала розповідати, яка я нахабна і невдячна, що я зобов’язана завжди відповідати на дзвінки свекрухи і їздити до неї допомагати. Нашипілася Соня і незадоволена пішла додому. Звичайно, вона все розповіла матері. А та так обурилася, що в той же день прийшла до мене додому повчати.

Я дивилася на цю розлючену жінку і думала, скільки всього хорошого потрібно зробити для людини, щоб вона після всього так озвіріла. У 35 років я маю повне право робити зі своїм життям, що вважатиму за потрібне. Вислухала виступ свекрухи і виставила її за двері.

You cannot copy content of this page