У нас повно прекрасних моментів із нашою сім’єю, я їх усіх люблю, але іноді просто хочу піти з дому, бо їм без мене буде краще

Мені 12 років, і я старша дитина в сім’ї. Коли мені було чотири роки, у мене з’явився молодший брат.

ййЯ на нього чекала і любила, допомагала мамі як могла. Вся сім’я його просто любила, але й мені приділяли багато уваги, я не почувалася зайвою.

Але останній рік все різко змінилося. У мене зникло бажання грати з братом (все-таки йому вже 8 років), йому це не подобається.

Він постійно мені набридає, вимагає до себе уваги, а якщо я його виганяю, біжить скаржитися батькам, які його захищають.

Зі мною у 8 років ніхто не няньчився, швидше я сама вже розважала молодшого брата.

Мене батьки завжди лаяли за істерики, погані слова, дуже рідко навіть ударити могли. Моєму брату за таке можуть хіба що погрожувати видалити ігри з планшета, але, звичайно ж, цього ніхто не робить.

Нещодавно він влаштував істерику в торговому центрі через те, що хоче дорогий гіроскутер. Його трохи посварили, але тато в той же день погодився взяти цей гіроскутер у кредит!

Звичайно ж, зараз мій брат постійно їздить на ньому. Мені зазвичай за такі істерики не те, щоб не купували нічого, а ще й позбавляли телефону.

Якось він влаштував істерику через те, що я не давала йому пограти на своєму планшеті. Звісно, ​​винна знову я, бо ж планшет мій.

Завжди коли він каже погані слова, які він взяв від батьків чи друзів, теж винна я, бо всі впевнені, що я вчу брата нецензурним та поганим словами. Йому ніколи ніхто не говорив про те, який у нього поганий характер, хоча це справді так, мене мама обзиває різними словами з 8 років.

У нас повно прекрасних моментів із нашою сім’єю, я їх усіх люблю, але іноді просто хочу піти з дому, бо їм без мене буде краще.

You cannot copy content of this page