У нас в родині чомусь всі сварилися і скандалили. І тільки ми з братом вміли триматися в стороні від конфліктів. Напевно, тому бабуся і залишила свою квартиру нам

Бабуся Глаша завжди хвалила мене і мого брата Вову за те, що ми живемо дружно. У нас в родині чомусь всі сварилися і скандалили. І тільки ми з братом вміли триматися в стороні від конфліктів. Напевно, тому бабуся і залишила свою квартиру нам.

Пам’ятаю, як вона розповідала про те, що не хоче, щоб її рідні скандалили через поділ майна, коли її не стане.

Спочатку ми з Вовою хотіли просто переїхати і жити окремо від батьків. Але так вийшло, що я вийшла заміж і переїхала в інше місто. А брат залишився в рідній Білій Церкві. Так що ми вирішили, що просто продамо квартиру і розділимо гроші порівну.

Він пообіцяв з усім розібратися самостійно, щоб мені не доводилося витрачати час і гроші на виснажливі поїздки. Я повністю довірилася братові, тому що причин сумніватися в його відповідальному ставлення до справи у мене просто не було.

Але з тих пір, як ми вирішили продати квартиру бабусі, пройшов цілий рік, а покупців чомусь все не було.

Брат говорив, що на ринку велика конкуренція і, мовляв, наша квартира – не найвигідніший варіант. Але я-то розуміла, що житло тільки після ремонту і ціну ми виставили цілком адекватну. Так що мені здалося дивним, що за такий довгий відрізок часу квартирою ніхто не зацікавився.

В кінці мене втомили порожні відмовки брата. Коли ми зателефонували в останній раз, я відчула щось недобре і вирішила зайнятися цим питанням самостійно. І передчуття мене не підвело.

Виявилося, що весь цей час Вова жив собі на втіху і навіть не думав продавати квартиру. Коли я запитала, навіщо він мені брехав про те, він відповів, що сподівався на те, що я його зрозумію і сама запропоную йому квартиру залишити собі. Тим більше що в грошах я не потребую.

Мене така безвідповідальність брата просто вразила! Я й уявити собі не могла, що він може бути таким цинічним.

Звичайно, скандалу уникнути не вдалося. Змусити брата з’їхати я не можу, але і спускати з рук такі витівки не збираюся. Ось тільки, що робити в такій ситуації, я поки не розумію.

Одне тільки знаю точно: бабуся Глаша напевно б пошкодувала про своє рішення, якби знала, чим все це обернеться.

You cannot copy content of this page