У вихідні Наталія Іванівна наводить порядки в хаті. Змушує Алісу готувати цілий день, хоча ми завжди по вихідних замовляли доставку додому

Я одружений вже шостий рік, радію кожній миті, яке проводжу з коханою дружиною. А ось про тещу такого сказати не можу. З самого початку Наталія Іванівна мене за щось не злюбила, так що ми любимо одне одного на відстані.

Можливо, справа в тому, що я людина творча, працюю дизайнером. Але Наталя Іванівна звикла, що мужик повинен працювати на заводі, і будинок будувати своїми руками, і повинен вміти все ремонтувати. А я вважаю, що краще заплатити такій людині, ніж самому мучитися.

Після весілля ми переїхали в квартиру Наталії Іванівни. Теща вручила ключі від квартири Алісі в якості весільного подарунка.

Квартира – це чудово, але нам довелося витратити багато зусиль і коштів, щоб привести її в порядок. Через два роки ми закінчили ремонт і зітхнули з полегшенням. Нарешті в квартирі стало приємно перебувати.

Рік тому не стало мого тестя. У той же рік Наталія Іванівна вийшла на пенсію. Біда в тому, що пенсія мізерно мала в порівнянні з тим, як звикла жити Наталія Іванівна. Вона ніколи ні в чому собі не відмовляла.

Вийшовши на пенсію, теща і думати не стала про те, щоб почати економити. Спочатку вона витратила заощадження, які збирала з чоловіком кілька років. Потім стала займати у Аліси гроші до пенсії.

Далі – ще гірше. Наталія Іванівна зачастила до нас з візитами на чай. А потім як приїхала з валізами, ми з Алісою не знали, що сказати.

Загалом, тепер ми живемо усі втрьох, тому що теща вирішила, що ми з Алісою їй зобов’язані. Ситуація загострюється день за днем. Наталія Іванівна почувається повноправною господинею в нашій квартирі.

Коли ми йдемо з дружиною за продуктами, Наталя Іванівна і свій список вручає. Чесно зізнаюся, мене це сильно дратує, тому що в списку у неї то дорогі шоколадки, то заморське авокадо, а ще вона любить коротати вечори за келихом білого сухого з ароматним дорогим сиром за наш рахунок. Між іншим, на її делікатеси ми витрачаємо в три рази більше грошей.

Був випадок, коли мені зарплату затримали на роботі. Ми трохи не розрахували і два тижні були на сухому пайку. Так Наталія Іванівна влаштувала мені прочухана, що я живу в її квартирі і повинен її всім забезпечувати.

У вихідні Наталія Іванівна наводить порядки в хаті. Змушує Алісу готувати цілий день, хоча ми завжди по вихідних замовляли доставку додому.

Я не можу відпочити від всюдисущої тещі. З дружиною вже обговорюємо переїзд на орендоване житло. Так, доведеться віддавати чужому дядькові гроші, але це все одно обійдеться дешевше, ніж утримання тещі. Тільки не факт, що вона і там нас не знайде.

You cannot copy content of this page