«Вагітненькі» моторошно образилися, коли тільки цим працюючим на 50% підняли зарплату і пообіцяли премію наприкінці сезону

Хочу поговорити і розказати історію про те, як важко працюється вагітним, і вирішив на цьому фоні написати альтернативну точку зору.

Розумію, що автоматично потраплю до розряду байдужих мужланів, яким не зрозуміти, що означає бути вагітною, але може знайдуться і об’єктивні люди, які замисляться над цією проблемою і не будуть судити однобоко.

Отже, нехай є невелика компанія, яка активно працює влітку, яка має літо – як сезон. Морозивом вона торгує або кондиціонери встановлює – не важливо, головне, що працювати треба.

Робота не важка, мішки носити не треба, а й «вконтакті» сидіти теж ніколи. У фірмочці цій, гіпотетичної працює 9 чоловік: 2 чоловіки, на яких і лежить вся відносно важка робота та 7 жінок дітородного віку.

Гіпотетично, тому що насправді дві дівчини пішли в оплачувану відпустку – вони «вже домовилися» і «купили путівку».

А ще дві виявилися несподівано вагітними (7-й та 2-й місяць). І якщо перші 2 хоча б по-тихому звалили, фактично поставивши керівництво до відома про свою відпустку, то 2 «важких» начебто працюють, але насправді краще б сиділи вдома.

Так як їхнє постійне відлинювання від роботи з об’єктивних і надуманих проблем (в основному друге, але боронь вас Бог так навіть думати – відразу станете таким же нелюдським, як і я) руйнує колектив і фактично паралізує роботу компанії.

Ніхто не хоче працювати за себе «і за ту дівчинку», яка щасливо отримує зп на роботі, нічого не роблячи, «щоб не нашкодити дитині» та прикривається законодавством, згідно з яким вагітним на роботі можна не працювати.

В результаті робота компанії тримається на 3-х людях, включаючи директора, які працюють цілодобово. Але знаєте, що найцікавіше?

«Вагітненькі» моторошно образилися, коли тільки цим працюючим на 50% підняли зарплату і пообіцяли премію наприкінці сезону.

Адже вони всі працюють, вони ж колектив, які обійшли увагою і образили фінансово. Їм же стільки витрат доведеться після народження дитини – їм же потрібні гроші!

Ситуація реальна, відбувається зараз у компанії одного мого знайомого. Який змушений був відкласти свою відпустку на зиму з цієї причини і дружина якого цим дуже незадоволена.

Адже вона теж планувала свою відпустку і їй, байдужій і поки що бездітній, начхати і на свідомість чоловіка, і на жіночу солідарність, і на права вагітних. Все, кидайте каміння.

You cannot copy content of this page