Історії про кохання, Родинні історії

Вечорами я сам собі готував вечерю. Моя дружина навіть не знаходила часу, щоб витерти пилюку або застелити ліжк

Ми з Анею познайомилися на дні народження нашого спільного друга. Вона була дуже гарна, доглянута та ефектна дівчина, яку неможливо було не помітити – пухкі губки, розкішні вії, довге волосся. Вона студентка, навчалася в інституті, жила з мамою та ніколи не залишалася на ніч.

Через три місяці вона познайомила з мамою. Мила жінка, в будинку чисто та затишно, завжди пахне випічкою. Я тоді подумав, а як же моя кохана своїми довгими кігтиками буде тісто місити та порядки наводити, але вирішив, що буде мені найкращою дружиною. Незабаром ми зіграли весілля і вона переїхала до моєї скромної квартири.

Я поринув у роботу, працював дуже багато люблю, мріяв про сім’ю і що моя кохана створюватиме затишок. Але вже третього дня після весілля я став сумніватися у цьому. Приходжу додому, але ніхто не зустрічає. На кухню зайшов – їсти нема що, а на столі тільки залишки піци. В цей час моя дружина сидить і старанно свої кігті пиляє.

Але через деякий час нічого не змінилося. Вечорами я сам собі готував вечерю. Моя дружина навіть не знаходила часу, щоб витерти пилюку або застелити ліжко. Моє терпіння почало вичерпуватися, і я прямо запитав, чим вона займається щодня після інституту.

Виявилося, що вранці у неї навчання, після лекцій з дівчатами сидить у кафе, потім втомлена приходить додому та сидить за комп’ютером. Я тоді психанув, грюкнув дверима і пішов ночувати до друга, щоб вона подумала над своєю поведінкою.

На ранок, коли я повернулася, то не повірив на власні очі – прибрано, вечеря приготовлена. Я дуже зрадів, обійняв дружину та просив вибачення. Але виявилося, що приїжджала. Не знаю, що на мене знайшло, але я зібрав її речі, склав у валізу і відніс до машини. Потім повернувся, вивів дружину з квартири та відвіз назад до тещі.

Вам також має сподобатись...