Історії про кохання, Родинні історії

Він з цією дівкою зустрічався ще в школі. Я стільки зусиль доклала, щоб вона не зіпсувала йому життя…

Мій син розчарував мене дуже сильно. Він відмовився від заможного майбутнього заради дівки з бідної сім’ї. От що вона може йому дати? Я з чоловіком робили все, щоб наша дитина була щаслива і в нас виходило. Жили дуже добре, в достатку, теплі та затишку.

Син прекрасно вчився у школі, завдяки чому вступив у престижний виш, де був зіркою. Всі викладачі, як один, говорили, що його чекає прекрасне майбутнє. І все до цього йшло, а ми раділи.

Одразу після закінчення університету йому зробили неймовірну пропозицію поїхати на практику за кордон. Він погодився, навіть не думаючи. Я не могла натішитися, бо це ж він зможе побудувати кар’єр та знайти хорошу дружину, а не те що наші дівки.

Ми з сином постійно говорили телефоном. Він розповідав про все і якось розповів, що спілкується з дівчинкою. Я трохи порозпитувала про неї ат з’ясувала, що в майбутньої невістки заможні батьки. Звісно я зраділа, що дівчинка з хорошої сім’ї, а значить теж має гарні перспективи й пара моєму сину, не те що якась біднота. Нарешті життя йшло за моїм планом.

Одного разу син приїхав без попередження. Я на радощах приготувала святкову вечерю, але син попросився до друзів на кілька годин. Мені це не сподобалося, але я ж не можу дорослого сина до себе прив’язати. Моя дитина зникла майже на добу. Я так хвилювалася, що з ним щось сталося, обдзвонила поліцію і лікарні.

Коли він об’явився, то я вже місця собі не знаходила. Прийшов якийсь дивний. Він розповів, що зустрів своє перше кохання. В мене ледь серце не стало. Він з цією дівкою зустрічався ще в школі. Я стільки зусиль доклала, щоб вона не зіпсувала йому життя. Навіть до її батьків ходила, щоб вона від нього відстала. Я ж бачила, що ця дівка недолуга, а мені такі онуки не потрібні.

Тепер все, що я зробила, руйнувалося на очах, син відмовлявся від життя, яке я йому спланувала. Я казала синові, що він не може просто все кинути заради невідомо кого, але він був невблаганний. Сказав, що не буде втілювати в життя наші надумані мрії, і пішов. Знову він зник на якийсь час. Я місця собі не знаходила.

Аж ось подзвонив і сказав, що розпишеться з тою дівчиною. При цьому він відмовився від роботи за кордоном. Для мене на цих словах світ рухнув. Тепер шукає роботу в рідній країні. Як таке могло статися з моєю дитиною? Я ж стільки часу та сил вклала, щоб в нього було майбутнє. А я він відплатив? Всі мої надії перетворилися на порохи. Як таке могло статися?

Вам також має сподобатись...