Вона мені все розповіла, але промовчала про зраду зі свого боку, про це розповіла її сестра

Хочу попросити пораду у людей, які, можливо, були в подібній ситуації і змогли її якось вмрішити для себе, чи хоча б отримати погляд з боку незацікавлених людей.

Справа в тому, що я у стосунках з дівчиною, дівчина старша за мене на п’ять років.

Вона до мене жила з хлопцем у цивільному шлюбі, їхні стосунки під кінець сильно зіпсувалися і вона йому зрадила, пробачити він цього не зміг і покинув її.

Через кілька років після тієї історії ми з нею зустрілися і розпочали стосунки. Відносини рівні теплі близькі, але є речі, які не дають мені до кінця їй довіритись і йти з нею далі.

По-перше, її брехня. З початку відносин вона мені брехала, ще спочатку ми поділилися один з одним про своє минуле, ініціатива була в цілому її.

Вона мені все розповіла, але промовчала про зраду зі свого боку, про це розповіла її сестра на п’яну голову у нас на святі. По-друге, факт того, що вона зберігає деякі фотографії та листи про колишні стосунки, при цьому мене вона доводила своїми ревнощами через те, що я ношу кільце, подароване колишньою дівчиною.

А по-третє, був один раз у компанії спільних друзів розмова про стосунки та весілля, вона сказала що, навіть вийшовши заміж, вона залишить своє прізвище, мене це якщо чесно теж образило і сильно.

Так от, на даний момент відносини зайшли в глухий кут, розуміємо це обидва, обидва намагаємося якось все змінити виправити, але довіри до неї і впевненості в ній і в її почуттях і вірності в мене немає.

У мене є до неї почуття, вона до мене дуже добре ставиться, але за її почуття говорити не беруся. Сам у них не вірю тому, як вона брехала колишньому хлопцеві і ходила набік, вірити їй та її почуттям не можна зовсім.

Чи змінюються такі люди? Чи варто дати їй шанс і чи є сенс продовжувати ці стосунки взагалі?

You cannot copy content of this page