Вони туди путан викликають, адже з друзями і в ресторані можна зібратися або десь у більярдній

З чоловіком ми познайомилися ще 11 років тому, коли він був у відрядженні у нашому місті. Ми одружилися, він лишився жити в мене.

Швидко знайшов роботу у великому супермаркеті охоронцем. Не сказати, що престиж, але нас все влаштовувало, статки є, зайвого не вимагаємо.

Допомогу від батьків приймали лише тоді, коли дочка народилася, а тепер я сама працюю, і щодо фінансів усе в нас нормально. Квартира також окрема.

З приходом чоловіка на цю роботу у нього з’явилося нове хобі: п’ятничні лазні та сауни з колегами, за винятком того, хто зараз змінюється.

Місце дислокації міняли часто, мовляв, всюди своя фішка, хоч чоловік завжди чесно говорив, де вони перебувають. Мені це дуже не подобалося.

Мало того, що п’ятничні вечори у нього зайняті, то ще й підозріло все це! Всім відомо, що зазвичай такі заклади викликають дівчат легкої поведінки.

Але чоловік завжди казав: «Дай мені лише один вечір на тиждень для відпочинку в компанії друзів та колег, ми там миємось і пиво п’ємо, нічого більше.

Це просто відпочинок, в решту днів я з тобою!». Я упокорювалася, але часто назвонювала йому, він не завжди відповідав і посилався на те, що був у парилці. Але думок з голови не викинеш, мені весь час уявлялося, що він там із якоюсь дамою в окремій кімнаті.

Все б нічого, але з пантелику збила моя колега. Працюємо у п’ятницю, кінець дня, мені ще доньку із садка забирати.

Розговорилися з нею про чоловіків, я розповіла, що у мого таке хобі – п’ятничні лазні-сауни з 5-ї вечора.

Вона: «Та ти що! Це ж гарантована зрада! Вони туди путан викликають, адже з друзями і в ресторані можна зібратися або десь у більярдній. Куди твій сьогодні до лазні пішов?».

Я відповіла, що завжди знаю де він, і зараз теж. Колега лише усміхнулася і нічого не сказала.

Як же вона мене накрутила! О шостій вечора, поки бігла за донькою в садок, все дзвонила чоловікові, але телефон був відключений (як з’ясувалося пізніше, там погано ловить зв’язок).

Поспіхом зібрала доньку, тягну її по кучугурах до цієї лазні-сауни, двері не зачинені, адміністратора на місці немає, а якби навіть і був, змела б з дороги.

Вриваюся в кімнату відпочинку, там накритий стіл, сидять шестеро чоловіків у простирадлах (і мій там же), і дві дівчини. Щоправда, теж у простирадлах, але хто вони?

Я з порога влаштувала справжню істерику прямо при переляканій доньці. Тикала пальцем у бік дівчат, питаючи, хто вони.

Чоловік на мене дивився з ненавистю і кам’яним обличчям, а решта чоловіків зрозуміла обстановку і стали мене запевняти, що це теж їхні колеги, працювали раніше на касі, тепер хоч обидві звільнилися, але дружба залишилася, та й самі дівчата мене в цьому запевняли.

Але я вже не могла заспокоїтися, кричала на чоловіка та на цих дівчат, ображала їх. Прибігла адміністраторка, щось там вибачалася за незачинені двері. Мені викликали таксі, я поїхала із донькою, погрожуючи чоловікові.

Сиджу вдома, чекаю його повернення, далі накручуючи і розпалюючи себе. Через годину він заходить, проходить повз мене, витягує валізу, скидає в неї свої речі з вішалки, збирається йти.

Я змінила гнів на милість, прошу залишитись і спокійно поговорити, все з’ясувати, але він мене відсунув зі шляху і пішов.

Минуло вже понад тиждень. Я знаю, що він зараз живе у друга-колеги, зі мною не розмовляє, скидає дзвінок. Нещодавно перевів 4000 для доньки. І все!

Дзвонила нашим спільним друзям, просила поговорити з ним, ті намагалися, але він відразу змінює тему, каже тільки, що я його дуже зганьбила.

Я не присвячена в тонкощі роботи чоловіка, ніколи не була знайома з його колегами, окрім як іноді на роботу його заходила і бачила деяких, що в лазні були.

Тепер ось сиджу і думаю, що ж я наробила? Аналізую той день: начальник розгін влаштував, до того ж ця колега підлила масла у вогонь. Вона незаміжня, заздрить усім, хто має сім’ю.

А може вона і права? Може це ніякі касирки? Може це відмовка, перше, що спало на думку, сказали? А може й касирки, тільки чому вони у чоловічій компанії? Непристойно це.

Як повернути чоловіка? Чи може не варто?

You cannot copy content of this page