Вийшла заміж у 44, вирішили продати однокімнатні квартири з чоловіком і купити трикімнатну, але дещо не врахували

Чесно кажучи, ніколи не розуміла вирази «Чужих дітей не буває!». Ще як бувають. Наприклад, дочка мого чоловіка (від першого шлюбу) здається мені зовсім чужою.

Щоправда своїх дітей, на жаль, немає і не буде. Але в мене є племінниця, вона мені справді як рідна дочка. Моєї сестри рано не стало, тому я дівчинку з 12 років ростила сама, бо тато від неї відмовився.

Нині моя племінниця вже студентка медінституту. Ми з нею постійно на зв’язку, як рідні люди.

Мені 47 років, і я не була заміжня до своїх 44. Просто 8 років жила з однією людиною, а потім ми розбіглися. Потім я виховувала племінницю, ми з нею жили у моїй однокімнатній квартирі.

Пізніше вона поїхала на навчання, а я в цей час познайомилася з хорошим чоловіком, Григорієм, який на 17 років старший за мене. Він давно розлучився, теж мав однокімнатну квартиру. Загалом, невдовзі ми з ним одружилися.

Що мені дуже сподобалося: він про мене турбувався, якось по-батьківськи навіть. Моя душа розтанула від такої турботи. Адже я вічно все на собі тягла і колишнього співмешканця теж. А тут просто маленькою дівчинкою себе відчула.

Гриша мені відразу зізнався: був одружений, є дочка та онук, яких він дуже любить. З дружиною розлучився через її поганий характер. На жаль, і дочка така сама, з вдачею. Доньці на той момент було 30 років, вона теж одружена, живе із сім’єю та матір’ю в обласному центрі. Ну і добре, нас вони не чіпають!

Я чоловіка справді люблю, і ми плануємо прожити разом усе життя. Вирішили поміняти дві наші однокімнатні квартири на трикімнатну. Невелику, проте всі кімнати роздільні. Ось тут дочка і згадала про батька.

Якось приїхала до нас одна, без сім’ї, нібито у справах. Відразу зауважила, що вона до мене упереджено ставиться. Кілька разів казала батькові, що дарма він поміняв квартири, адже простіше було б одну здавати, а в іншій жити. А їй яке діло?

Колись Гриша захворів, то він сам відновлювався, дочка взагалі не показувалася. Йому друг допоміг стати на ноги. А тепер вона диктує, що треба робити! Причому вона йому так казала, ніби мене зовсім нема. Просто ігнорувала мою присутність.

Крім того, коли Гриша йшов із сім’ї, він залишив доньці з колишньою дружиною трикімнатну квартиру та машину. Взяв лише валізу. І тепер він не правий?

Дочка поїхала, але після цього візиту вона зацікавилася батьком, як ніколи раніше. Почала йому писати і дзвонити, що, мовляв, набридло їй це маленьке місто, хоче переїхати до нашого мегаполісу з сім’єю, взяти кредит. Але для цього треба пожити десь, улаштуватися, звикнути.

Зйомне житло коштує дорого, але добре, що є рідний тато з трикімнатною квартирою. Нічого, ми можемо посунутись і на якийсь час звільнити пару кімнат. Григорій радий, а я здивована. Я відчуваю людей та їхні наміри. Не для цього його дочка хоче до нас.

Якщо оренда для них дорога, то й кредиту вони не потягнуть. У неї явно свої плани: батько вже не молодий, здоров’я так собі, ось вони вдадуть турботливих родичів і придумають що завгодно, щоб я пішла з квартири.

Звичайно, можна було б і назад розміняти квартири, але ж ми з чоловіком не збираємося розлучатися. Я свої хвилювання відразу сказала чоловіку, а він лише обурився. Каже, що все це дурниці і він не дозволить дочці погано зі мною вчинити.

Я вже думаю, що не треба було розмінювати квартири. Але що зроблено, те зроблено. Тепер інша проблема: як зробити так, щоб людина відмовилася від ідеї доньки приїхати до нас? Вона мені тут не потрібна, навіть тимчасово.

Якби ставилася до мене з повагою, то ласкаво прошу. А то таке враження, що я в неї тата забрала. У мене й племінниця є, вона мені за рідну дочку, але ж я не кличу її жити з нами. То що мені сказати чоловікові, як запобігти приїзду його дочки?

You cannot copy content of this page