Виявила, що з картки, де зберігалася сума на нову квартиру, зникла половина грошей. Вирішила дочекатися ввечері чоловіка з роботи, щоби в усьому розібратися

З роботою у нашому маленькому містечку було складно, і ми їздили працювати до столиці. На дорогу йшло по три години. Але мрія змушувала нас рухатися далі. Продавати квартиру діда і вкладатись у спільне житло, мені не хотілося. Мало як складеться життя, а ця квартира це все, що в мене було.

Мої батьки жили дуже скромно, тож на їхню допомогу ми не розраховували. Мама чоловіка жила неподалік нас, але всі свої заощадження вкладала в молодшу дочку, тому нам нічого не діставалося. Викручувалися самі, як могли.

За два роки нам вдалося зібрати грошей, яких вистачило б на початковий внесок за квартиру. Нашому щастю не було меж. Ми вже мріяли, який зробимо ремонт у нашій квартирі, які купимо меблі та фіранки на кухню.

А далі сталося те, чого я зовсім не очікувала. За тиждень до оформлення кредиту на квартиру я пішла до банку, щоб сплатити за комуналку. І виявила, що з картки, де зберігалася сума на нову квартиру, зникла половина грошей. Я трохи не зпритомніла прямо в банку. Але взяла себе до рук і вирішила дочекатися ввечері чоловіка з роботи, щоби в усьому розібратися.

Я йшла весняним парком і намагалася зрозуміти, як могли пропасти гроші. Пам’ять видала недавню розмову зі свекрухою. За два тижні до цієї події до нас прийшла свекруха. Чоловік вийшов допомогти сусідові у гараж, і ми були з нею удвох.

Вона розповіла мені, що молодша дочка зібралася заміж і хоче зіграти шикарне весілля. Але оскільки з майбутнім чоловіком вони ще обидва студенти, то грошей вони не мають. І свекруха прийшла до нас, щоб ми позичили гроші на святкування. А вона потім нам частинами повертатиме ці гроші. Мовляв, все одно нам поки що є де жити, два роки чекали і ще можемо почекати.

Мене тоді її слова просто шокували. Я завжди знала, що молодшу дочку вона любить більше. Але таке ставлення до власного сина мене й досі вражає. Я відповіла їй, що зараз не модно закочувати шикарні весілля, і тим більше нерозумно робити це, якщо за душею ні гроша.

Свекруха надула губи і більше зі мною з того часу не розмовляла. Ось уже два тижні минуло, я й думати забула про цю розмову, а тут одна ситуація наклалася на іншу. Увечері, коли чоловік повернувся з роботи, я розповіла йому про зниклі гроші. Чоловік спокійно мені відповів, що віддав свою частину грошей матері на весілля сестри. Мовляв, вона улюблена сестра і він має допомогти виконати її дівочу мрію.

У цей момент я відчула, що мені в спину встромили кинджал. Це була зрада, на яку я не чекала. Адже зі мною він навіть не порадився. Це був наш перший скандал за все спільне життя. Я допомогла йому зібрати речі і сказала, що жити з людиною, для якої я порожнє місце, я не маю наміру.

Минуло вже понад рік. Нещодавно колишній чоловік заявився до мене з квітами та благаннями про прощення. Після того як він повернувся до мами, а його сестра вийшла заміж, молоді поїхали жити в батьківську хату її чоловіка. Але за півроку сестра повернулася додому з новиною про розлучення, мовляв, не зійшлися характерами.

Плюс до всього, вона ще й при надії. Чоловікові моєму тепер жити ніде, і він прийшов до мене миритися. А я не можу його прийняти, бо боюся знову одержати порцію зради. Батьки мене лають, мовляв, він же не зраджував мені, а просто зробив помилку. Таке можна пробачити. А мене це не заспокоює! Чи варто пробачати чоловікові?

You cannot copy content of this page