Історії про дружбу

Я не могла нікому нічого сказати, якщо мені щось не подобалося, бо мене висміювали. Мої власні друзі казали, що то все ревнощі, що я несповна розуму.

Дуже боляче, коли найближчі зраджують. Не менш боляче, коли це друзі. Так, вони не рідня, але ж ти їм довіряєш. Після цієї ситуації мені вже здається, що фраза: «Жіночої дружби не існує» – правда. Бо саме найближча подруга зруйнувала мої стосунки та ще й звинуватила мене у всьому.

Так вийшло, що з моїм вже колишнім чоловіком мене познайомила саме ця подруга. На той час вона була заміжня, але як потім з’ясувалося, це не дає ніякої гарантії ні на що. Кілька років все було добре. Мій чоловік багато працював, але завжди знаходив час для мене. Дітей в нас не було, тому ми зазвичай проводили час з нашими друзями та знайомими.

Якось я почала помічати, щось недобре. Моя подруга фактично вішалася на мого чоловіка, а її чоловік ставився до цього абсолютно спокійно. Вона могла обіймати мого коханого, сидіти в нього на руках. Мені це не подобалося, тому я цілком спокійно озвучила, що така поведінка для мене неприйнятна. У відповідь моя подружка сказала, що я просто ревнива, а мій чоловік для неї як брат.

Потім випадково з’ясувалося, що мій чоловік неодноразово брехав мені й зустрічався з цією парочкою без мене або кликав кудись мою подругу, в той час говорячи мені, що дуже зайнятий новим проектом. Я прямо спитала, чи між ними ж щось. Звичайно, мені сказали, що це не так.

Далі взагалі стало весело. Я не могла нікому нічого сказати, якщо мені щось не подобалося, бо мене висміювали. Мої власні друзі казали, що то все ревнощі, що я несповна розуму. До цього навіть приєдналися інші наші знайомі. Згодом навіть я почала ввірити, що зі мною щось не так, але десь завжди була думка, що мене тримають за дурепу. Стосунки погіршувалися з кожним днем.

Ввечері задзвонив телефон. Це дзвонив чоловік моєї подруги. Одразу промайнула думка, що щось сталося, адже ми майже не спілкувалися, я його завжди дратувала. Відповівши на дзвінок, я почула лише: «Ти мала рацію». Я не знаю подробиць та й мені не було цікаво. Я мовчки зібрала свої речі і посеред ночі поїхала до батьків. Чоловік навіть не намагався мене зупинити чи пояснити, а подружка знову кинулася запевняти мене, що все не так.

Вам також має сподобатись...