Я остаточно не розумію, як можна знайти собі партнера для серйозних відносин, не перебравши тонну ось таких “хочунів

Знайомиця моя дуже гарна знайома в інтернеті з чоловіком одним. Вона розлучена, все ніяк нк може щнайти собі пару, її батьки вже, та і більшість друзів, скопай дивляться на неї, адже вона на їх думку капризна, все принца шукає.

Ну от через деякий час і познайомилася. Судячи з інформації, яку їй люб’язно надали, він молодий, гарячий, розлючений теж, не багатий, але не безхатько, економний, вміє користуватися бритвою та інтенсивно займатися інтимом.

Чемний, щодня починає з «Доброго ранку, солоденька». На компліменти не скупий, навіть навпаки. ⠀

Добре все, крім того, що він живе за 200 км від її міста і приїжджати не збирається. Але все пише про те, що дуже любить, хоче побачити та все таке.

Машини нема, грошей теж, тому будь ласкава, їдь до мого тіла ти. Вона йому: «Чувак, якщо ти з’явишся в нашому місті, дай знати, зустрінемося, і все таке.

А поки не треба мені наярювати, у мене життя, робота, машина, знову ж таки, сама себе не заправить, а ти мене відволікаєш без толку». ⠀

А він знаєте що? Образився! Каже, я усією душею до тебе, киплю, покарати тебе мрію в ліжку, найвідвертішим способом, бажаю, а ти не цінуєш моїх поривів, ось яка ти меркантильна жінка.

Самі собі на запитання і відповіді дайте, а я остаточно не розумію, як можна знайти собі партнера для серйозних відносин, не перебравши тонну ось таких “хочунів”?

You cannot copy content of this page